fbpx
Молитва

Дві найсильніші молитви, які має кожен прочитати у Прощену Неділю

Якщо вам важко, читайте ці молитви, Бог сильний укріпити вас у вірі, вилікувати душу і дарувати дух прощення. Підготуйтесь до Великого посту правильно.

Молитва за тих, хто Вас образив

“Помилуй, Господи всеблагий, тих, хто ненавидить мене і тих, хто заздрить мені! Помилуй, Господи тих, що обмовляють мене і ображають умисне і ненароком! Нічого злого не сотвори з ними за недостойного раба Свого, але за висловом милосердя, і з безмірною милістю, ні в цьому житті, ні в майбутньому столітті та не понесуть зла за мене, грішного! Настав, Боже, їх на шлях вірних, очисти серця, дай дух покаяння у сказанову і вдіяному. Освяти їх милістю Своєю і освіти благодаттю Своєю, Всеблагий, тому що перед усіма благословенний Ти на віки віків. Амінь.”

Читайте також: Наближається Прощена неділя: дізнайтесь, чого категорично не можна робити в цей день

Молитва про дарування Духу всепрощення

“Спасителю, Беже всемогутній і триєдиний, навчи мене пробачити від щирого серця всіх, хто мене образив, як і Ти усіх пробачав. Навчи любити так, як і Ти любив. Я знаю, що не маю права на помилування, що не можу стати перед Тобою з почуттями ворожнечі і образи, які заполонили душу мою. Зачерствіло моє серце! Немає в мені любові! Допоможи мені, Господи! Молю Тебе, навчи мене пробачити тих, хто мене ображає, як Сам Ти, Бог мій, на хресті пробачив ворогів Твоїх! Амінь”

You cannot copy content of this page