Дві найсильніші молитви, які має кожен прочитати у Прощену Неділю

Якщо вам важко, читайте ці молитви, Бог сильний укріпити вас у вірі, вилікувати душу і дарувати дух прощення. Підготуйтесь до Великого посту правильно.

Молитва за тих, хто Вас образив

“Помилуй, Господи всеблагий, тих, хто ненавидить мене і тих, хто заздрить мені! Помилуй, Господи тих, що обмовляють мене і ображають умисне і ненароком! Нічого злого не сотвори з ними за недостойного раба Свого, але за висловом милосердя, і з безмірною милістю, ні в цьому житті, ні в майбутньому столітті та не понесуть зла за мене, грішного! Настав, Боже, їх на шлях вірних, очисти серця, дай дух покаяння у сказанову і вдіяному. Освяти їх милістю Своєю і освіти благодаттю Своєю, Всеблагий, тому що перед усіма благословенний Ти на віки віків. Амінь.”

Читайте також: Наближається Прощена неділя: дізнайтесь, чого категорично не можна робити в цей день

Молитва про дарування Духу всепрощення

“Спасителю, Беже всемогутній і триєдиний, навчи мене пробачити від щирого серця всіх, хто мене образив, як і Ти усіх пробачав. Навчи любити так, як і Ти любив. Я знаю, що не маю права на помилування, що не можу стати перед Тобою з почуттями ворожнечі і образи, які заполонили душу мою. Зачерствіло моє серце! Немає в мені любові! Допоможи мені, Господи! Молю Тебе, навчи мене пробачити тих, хто мене ображає, як Сам Ти, Бог мій, на хресті пробачив ворогів Твоїх! Амінь”