Хлопець сів за стіл і щось замовив у офіціанта. Дівчина в короткій сукні дала ледве помітну відмашку своїй подрузі і попрямувала в бік хлопця. Вона зробила вигляд, ніби спіткнулася і пролила на нього склянку з соком. У них був план, який з тріском провалився

Дві подруги сиділи в кафе і жваво розмовляли. На вигляд їм було не більше 20 років. По розмові можна було зрозуміти, що дівчатка прогулюють пари у вузі.

Давай повторимо ще раз, говорила дівчина в короткій сукні і яскравим макіяжем. Він підходить, я випадково підсаджуюся до нього, а ти не спи, а фотографуй все на телефон. У нас повинен бути на нього якийсь матеріал. Потрібно показати сестрі, що він не такий простий як здається. Джерело

Через якийсь час в кафе зайшов той самий хлопець, красивий і солідно одягнений. Про таких кажуть, що вони діти багатих батьків, або встигли заробити свої кошти на якійсьсвоїй справі.

Хлопець сів за стіл і щось замовив у офіціанта. Дівчина в короткій сукні дала ледве помітну відмашку своїй подрузі і попрямувала в бік хлопця. Вона зробила вигляд, ніби спіткнулася і пролила на нього склянку з соком.

Після цього вона стала активно вибачатися і намагатися витерти паперовими серветками мокрий одяг хлопця. Хлопець дав зрозуміти, що йому не потрібно допомагати і він впорається сам, а дівчина попросилася до нього за столик і не чекаючи відповіді сама сіла поруч.

Оглянувши хлопця з ніг до голови, вона покликала офіціанта і замовила собі шампанське і салат. Хлопець не став нічого говорити проти. В цей час друга подруга активно знімала все, що відбувається на телефон. Було зрозуміло, що метою є зловити якісь провокаційні кадри.

Коли дівчина приступила до відкритого флірту, хлопець сказав, що йому потрібно відійти на пару хвилин в чоловічу кімнату, дівчина не стала чинити опір і відпустила його.

У цей момент її подруга швидко підсіла за столик і жадібно стала наминати той самий салат. Минуло хвилин п’ять, а хлопця все ще не було. Дівчатка подивилися телефон з фотографіями і, ймовірно, вирішили, що потрібно йти. От прийшов би хлопець, а їх уже немає.

Вони попрямували до вхідних дверей, але на їх шляху став офіціант, який обслуговував. Він зажадав оплатити замовлені страви. Дівчата сказали, що оплатить саме кавалер, який був з ними. Але офіціант сказав, що кавалера вже немає і він пішов з кафе. Дівчатка подивилися у вікно і побачили, як той самий хлопець сів в машину і на їх очах вже їхав з парковки.

Він їх кинув. По обличчю дівчаток було помітно сильне здивування і розгубленість, вони сказали, що тоді вони ще трохи побудуть в кафе, а хлопець нібито зараз повернеться назад. Природно офіціант їм не повірив, але заборонити сидіти в кафе він не міг.

Вони гарячково стали придумувати варіанти як їм викрутитися з ситуації. Здавалося, що вже все кафе спостерігає за ними.

Одна з дівчаток встає і прямує до виходу, мабуть пішла за грошима. Друга залишається чекати. Офіціант не зводить з неї очей. Через хвилин двадцять ми зустрічаємося з цією дівчиною в дамській кімнаті і вона активно розмовляє по телефону з кимось. По розмові стає зрозуміло, що друга дівчинка просто не змогла знайти грошей і батьки її покарали через прогул лекцій.

Читайте також: Я знала, що прийде цей час. Я знала, що мій синочок вибере собі дружину, але дуже важко віддавати свою кровиночку іншій дівчинці. Тому я придумала свій план

Дівчина була сильно розгублена і напевно у неї вже не було варіантів, крім як схопити свою сумку і бігти до виходу з цього кафе, оскільки грошей на оплату чека у неї точно не було. Але в дверях з’явився той самий хлопець, на якого подруги робили компромат. Він підійшов до дівчини і пояснив їй, що з самого початку він знав, що вона сестра його коханої.

Йому не сподобалися такі жарти і він вирішив провчити їх, дати зрозуміти дівчаткам, що такі дитячі пустощі можуть сумно закінчиться і тобі самій не буде чим платити за рахунок в кафе. Хлопець оплатив рахунок і вони ще сиділи в цьому кафе і дружелюбно про щось гомоніли. Було помітно, що вони порозумілися і здавалося навіть знайшли спільну мову.