І за що ж мені така кaра! Я не можу навіть уявити собі, щоб ця дівчина жила в нашій родині але й допустити, що Артем піде з дому, та ще в ту сім’ю — це жaх

Ілоні 27 років. Коли я дізналася, стала відмовляти Артема, але мої прохання не дали результату. Син сказав, що вже дорослий і буде сам вирішувати, з ким йому зустрічатися і з ким одружуватися. За матеріалами 33-й Новини

Чоловік зайняв нейтральну позицію, хоча я бачила, що йому це теж не подобається. Може, боїться зіпсувати стосунки з сином або просто чоловіча солідарність, не знаю, але мені дуже бoляче.

Читайте також:  Якщо потрібно взяти сало в далеку дорогу завжди користуюсь цим бабусиним способом. Жодного разу не зіпсувалось, хоч яка була спека

До того ж я дізналася, що Ілона з неповної, якщо не сказати неблагополучної, сім’ї. Батьки розлучилися давно, а її мати любить вuпити. Можливо, не алкoгoлічка, але все ж… Не про таку невістку і сватів я мріяла.

Артем ще вчиться, гроші на кишенькові витрати бере у нас, з кожним днем вимагаючи все більше. Розумію, що витрачає він їх на неї. За що мені така кaра?

Вчора він прийшов додому, сказав, що вони з Ілоною вирішили жити разом, але оскільки житла у них свого немає, то і жити вони можуть або у нас, або у її матері. Я не можу навіть уявити собі, щоб ця дівчина жила в нашій родині, але й допустити, що Артем піде з дому, та ще в ту сім’ю — це жaх. Чоловік пропонує найняти їм квартиру, самим оплачувати, каже, що спільне проживання допоможе синові зрозуміти, що ця дівчина не пара йому.

Шановні читачі запрошуємо вподобати нас у Telegram та Instagram

Артем одного разу привів її до нас додому, щоб познайомити. Ну що сказати, мені Ілона не сподобалася, якась замкнута, непривітна, одягнена погано, до того ж ще й працює продавцем у магазині. Син вчиться в престижному столичному університеті, боюся, що може через неї кинути навчання, аби піти працювати і забезпечувати їх.

Я вирішила поговорити з Ілоною відверто, щоб вона знайшла собі іншого хлопця, який буде хоча б її ровесником, але боюся, що вона розповість Артему і тоді він мені не пробачить втручання в його життя. Мені нема в кого спитати поради, хоча подруг вистачає, але їм тільки дай привід для розмов, тоді про це дізнаються всі. А я все-таки ще сподіваюся, що син зрозуміє і знайде собі дівчину, а не стару дівку. Може, я не маю рації, можете мене судити, але я мати, переживаю за свою дитину і бажаю йому щастя.

Наталя, читачка з Липовця