fbpx

Йому було 18, їй 26. Кохали, одружились, а потім: “Мені набридло таке життя, тобі тільки гроші потрібні від мене, ще й дитина, якa мені взагалі-то не потрібнa, тому я йду”

З Максимом ми познайомилися банально, я підробляю майстром манекюру, виїжджаю додому до клієнтів, ось у Олени і зустрілася з її молодшим братом, з Оленою ми пізніше потоваришували, а з Максом стали зустрічатися. Йому на той момент було 18 років, а мені 26, але це не завадило нам покохати одне одного.

Я проводжала його в армію і вірно чекала, він писав листи про кохання. Загалом, коли він повернувся, ми відразу розписалися, без весілля і всієї цієї урочистості, так як його мати була категорично проти. Джерело

– Звідки ти взялася на нашу голову, йому ж двадцяти немає, він ще й життя не бачив, не нагулявся, а ти його вже одружитися тягнеш, а потім і дитину на шию повісиш, – говорила свекруха.

Мені було прикро, я щиро кохала її сина, хотіла тільки бути щасливою з ним і мені здавалося, що він теж щасливий.

Сімейне життя, звичайно, виявилося не таким, як в кіно показують. Я працювала бухгалтером у великій фірмі, а вечорами і у вихідні підробляла манікюром. Я хотіла заробити грошей, щоб купити квартиру, хотіла швидше створити матеріальну базу для народження дитини.

Відповідно, від чоловіка я вимагала цього ж, але Макс, напевно, в силу віку, а може бути і за своїм характером, не поділяв моїх поглядів. Я трохи вмовила його, закінчити хоча б технікум, до цього він перебивався роботою вантажника, але що це за робота.

Після він влаштувався за своєю спеціальністю, став заробляти нормальні гроші, але це не змінило його поглядів на життя, він все-також, дуже любив зустрічатися з друзями і весело проводити час, грошей на це йшло дуже багато.

Я намагалася зрозуміти його, зрозуміти, що він дуже молодий і закривала очі на всі його посиденьки з друзями, в іншому у нас було все просто відмінно, він був ласкавий і турботливий, говорив про кохання.

А потім свекруха запропонувала, купити у неї квартиру, до цього вона її здавала, а ми орендували кімнату в комуналці, і саме я дізнаюся, що вaгiтна, так що ця пропозиція його матері булa до речі. Усієї суми у нас не було, я віддала тільки половину суми, решту, домовилися віддамо пізніше.

Навіть новина про вaгiтність, не вплинула на наші відносини зі свекрухою, ми до сих пір розмовляли тільки по справі.

Максим зрадів новині про те, що він скоро стане татом, як радіють діти новій іграшці, він по-моєму, навіть не усвідомлював всієї серйозності, всю вaгiтність він гуляв з друзями, але якщо раніше, він хоча б додому повертався, то зараз, користуючись тим, що мені було дуже важко, я часто лежала в лікaрні, щоб зберегти нашу дитину, він міг і ночувати не прийти. Ось, мабуть, тоді у нього і з’явилася дівчина, а мені було настільки погано, що не було сил навіть лаятися.

– Може бути, коли наpoдиться наш син, все налагодиться, – сподівалася я, але тільки він привіз нас з пoлoгoвого будинку, так і заявив, що йде від нас.

Читайте також: Як завжди Тимофій поїхав у відрядження, цього разу на тиждень, Юля його чекала. І ось він на порозі стоїть, але не один, на руках тримає двоє дітей

– Мені набридло таке життя, тобі тільки гроші потрібні від мене, ніяких розваг, тільки робота і будинок, ще й дитина, якa мені взагалі-то не потрібнa, тому я йду.

Загалом, сім’я була потрібна тільки мені, так ми і розлучились. А свекруха, мабуть, бажаючи відкупитися від мене, пробачила мені борг за квартиру, щоб у мене не було ніяких претензій до її сина, як вона сказала.

Ось так і живемо, удвох з сином, Максим, навіть не з’явився ні разу, не провідав сина, ось так і закінчилася наша любов, напевно, це було передбачувано, така різниця у віці. Я не виправдовую, чоловіка, напевно, я сама винна.

 

You cannot copy content of this page