fbpx

Кілька років ми з чоловіком будували баню. Це була наша мрія: прийти з роботи та розслабитися вдома, безкоштовно. Вклали туди багато часу, десятки тисяч гривень, і нарешті втілили свою мрію в реальність. Про наш рай для відпочинку прознали тітка та дядько чоловіка

Так от, вони напросилися в гості, так би мовити на офіційне відкриття бані. Діватися було нікуди, дали добро – приходьте, дорогі родичі, ми вам раді. Джерело

Прийшли тітка з дядьком в призначений час. Я сподівалася побачити їх з якимось продуктовим мінімумом в руках, проте дарма. Родичі прийшли з пустими руками. Ну добре, подумала я, можливо тимчасова фінансова скрута, поки не можуть дозволити собі наїдки.

Офіційне відкриття бані пройшло нормально. Коли родичі пішли, ми видихнули з полегшенням. Думали, що відкриття для рідні відбули, вони нас більше не потурбують.

Але не так сталося, як гадалося: через тиждень тітка знову напросилася в гості в баню. Мої слова, що ми не можемо їх прийняти, адже будемо на дні народження у друзів, були марними. Вони сказали, щоб залишила їм ключі, вони самі розберуться.

Знову пішли на поступки, які потім вилилися фінансовими втратами. Коли повернулися від друзів, побачили, що баня відкрита, в середині купа пляшок, розірваний лінолеум, розбитий телевізор, розтрощений диван. Кинулися телефонувати тітці – вона не бере трубки.

Читайте також: -Немає у неї нікого. Ні батька, ні матері. Це наша сусідка Оленка, з третього поверху. З бабусею живе. Самі вони залишилися у цьому світі

Пізніше від інших родичів дізналися деталі погрому в нашій бані. З’ясувалося, що тітка з дядьком запросили своїх друзів. Вони почали перехиляти чарки. Потім посварилися, розпочалася штовханина. Емоції перетворилися у пошкоджене майно. Коли скандал вщух, всі розвернулися і пішли, подумавши, що ми – молоді, самі все поприбираємо.

Близько через місяць після інциденту знову телефонує тітка. Я думала, що вибачитися та запропонувати матеріальну компенсацію. Я була шокована, коли та знову просилася в гості, попаритися в баню. Цього разу я вирішила не поступатися нахабній родичці чоловіка і послала її в іншу баню, не у свою.

Позначки:
facebook