Колесо бажання: чарівний спосіб здійснювати свої мрії

Пам’ятайте з дитинства: якщо дуже захотіти, можна в космос полетіти. Тільки хотіти потрібно правильно і в правильному напрямку – і тоді сама Всесвіт підключається до вашого плану. Невизначені бажання пригнічують, а ось чітко сформульовані вже начебто наполовину виконані.

Як правильно формулювати своє бажання і наповнити його життєвою силою? Відповідь ви знайдете в «Колесі уваги» – методі, створеному письменниками Естер і Джеррі Хікс. Можливо, саме цей чарівний спосіб вам якраз зараз і потрібен!

КОЛЕСО БАЖАННЯ: МАЛЮЄМО і формулюючи


Цей метод простий і дуже логічний: він схожий на щирий і розумний діалог з самим собою. Для такого «тета-тета» важливо розслабитися і відволіктися від робочих, тривожних думок. Тільки ви і ваше бажання. Комфорт і спокій. Так, і ще – папір (підійде і ваша записна книжка), циркуль, ручка і олівці.

 

• Накресліть в центрі листа коло діаметром в 10-12 см, а всередині його – ще одне коло поменше, 4-5 см. Готові?

• Тепер найважливіше: закрийте очі і зізнайтеся собі, чого ви точно НЕ хочете. Представили? А тепер, подумайте: «Чого я найбільше хочу?»

• Отже, сформулюйте мрію і впишіть її в маленький коло всередині великого.

• Далі, поділіть велике коло на 12 частин-осередків.

• У кожній з 12 осередків напишіть доводи на користь виконання цього бажання.

Підберіть обдумані, позитивні і мотивуючі твердження, навіщо вам виконувати бажання всередині кола – які бонуси ви отримуєте?

• Залишається, відкинути сумніви і починати діяти.


Отже, перед вами наочний посібник: як внести в «Колесо бажання» мрію навчитися водити машину. Коли ти приводиш 12 емоційних бонусів виконання бажання, хочеться взяти і зробити.

Метод діє! Перевірено редакцією сайту Kolobok.ua . Користуйтеся, і будьте щасливі!

Читайте також: Ідеальна жінка по Зодіаку: 3 впливових знаки. Можливо, це ви?

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram