Коли донька привела додому нареченого, Віталій очам не міг повірити – це був його рідний син, якого перша дружина забрала в іншу країну й навіть адреси не залишила

Віталій ніколи не забував про Андрійка – свого сина, якого перша дружина забрала в іншу країну й навіть адреси не залишила.

Віталій познайомився з Оленою ще на першому курсі університету. Дівчина якраз думала вступати в столичний виш на драматичне мистецтво, а Віталій вчився на медика. Хлопець був сором’язливий, та друг йому допоміг познайомитися з майбутньою дружиною й навіть влаштував побачення.

Молоді люди закохалися й незчулися, як одружилися. Згодом Олена наpoдила сина – Віталій був неймовірно щасливий. І все було гладко в молодій сім’ї, поки Олена не повернулася до навчання.

Віталій помітив, що дружина затримується на репетиціях, що не день, то довше. Вона запевняла його, що все нормально, і відмовилася, щоб чоловік зустрічав її з вишу. Та одного дня Віталій повернувся з роботи раніше й вирішив зробити дружині сюрприз.

Віталій зайшов до вишу, знайшов зал для репетицій, та там нікого не було. Він почав шукати дружину в аудиторіях, і те, що побачив, вразило його в саме серце. Виявилося, що його Олена знайшла собі іншого. Віталій не зміг цього пробачити та подав на розлучення.

Чоловік поставив єдину умову – щоб син залишився жити з ним. Та поки Віталій їздив на семінар, його батьків відвідав адвокат Олени й правдами й неправдами забрав дитину. Повернувшись, чоловік почав шукати колишню дружину та сина, але вона була уродженкою Польщі й повернулася додому. Віталій не розумів, як Олена вивезла сина закордон без його дозволу, та адреси він не мав, а пошуки результату не дали.

Минали роки, Віталій весь час думав про сина, та так і не міг його знайти. Згодом він зустрів Віру – добру та чуйну жінку. Вони одружилися, і все було добре, тільки дітей у них не було. Через декілька років подружнього життя Віра шoкувала Віталія звісткою – її брат з дружиною пoмер, залишивши сиротою маленьку племінницю.

Надійка залишилася жити з ними. Вона росла гарною та допитливою дівчинкою, а Віру та Віталія вважала своїми батьками. Вони не стали рoзбивати серце дівчинки та вирішили розповісти їй про біoлогічних батьків, коли вона подорослішає.

Й ось Надійка сама стала нареченою. Вона ще навчалася, та хлопець їй трапився старший від неї: він уже працював у солідній фірмі на гарній посаді й думав скоро купувати квартиру. Невдовзі Надійка вирішила привести його до батьків.

Віталій чекав на знайомство з нареченим доньки, а знову познайомився з сином. Звичайно, чоловік відразу не впізнав рідну кpoв через стільки років, та тільки Андрій почав розповідати про своє життя: як ріс у Польщі, як мати розповідала про навчання в Україні, як сам вирішив повернутися до рідних країв після смepті матері, Віталій зрозумів – це його втрачений син.

Читайте також: – Всі гуляють, тільки Ірка моя з дітьми вдома сидить. Підгузки одноразові скінчилися, все, без них життя немає!

Андрій був вражений цим відкриттям, як і Надійка. Молоді вирішили, що вони брат і сестра, а тому не стали слухати подальші пояснення батьків. Того дня Надійка не ночувала вдома, заявивши, що батьки зpyйнували її життя.

Та історія кохання Андрія та Надії закінчилася щасливо. Віталій та Віра розповіли всю правду доньці, і вона їх вибачила, як і Андрій, який, дізнавшись правду, не тримав зла на батька. Згодом хлопець і дівчина побралися, а щасливі Віталій і Віра були поруч з молодятами.