fbpx
Життя

Мені звісно нагадує совість, чому я не наважилась розказати про все чоловіку, адже не хотіла робити йому боляче. Але сталось все, як сталось

Мені 30 не так давно вийшла заміж. У мене своя фірма, чоловік теж працює у великій компанії. Так склалось, що їхня компанія переїхала у інше місто.

Він, щоб зберегти роботу змушений переїхати, я не могла, керувати на відстані фірмою неможливо. Тому ми вирішили просто приїжджати один до одного коли є вільний час, тим більше відстані не такі великі, у нас у обох є автомобіль.

Та й стосунки на відстані нам подобались, побут нас не з’їдав, коли були разом насолоджувались кожною хвилиною.

Батьки особливо чоловікові, були скептично налаштовані до стосунків на відстані. Мовляв навіщо тоді було одружуватись.

Проходив час, нас все влаштовувало. І тут на фірмі з якою я почала співпрацювати генеральним директором виявляється мій однокласник Сергій, з яким ми не бачились багато років. Скажу більше колись і в школі ми зустрічались, можна сказати перша любов.

За чашкою кави ми згадували шкільні роки. Наше спілкування на роботі і поза роботою було майже кожен день. І тут я почала ловити себе на думці, напевне дарма ми тоді розійшлися, такою красивою парою ми б були зараз.

Але ці думки враз виганяла з голови, адже у мене чоловік, я щаслива.

Читайте також: На думку свекрухи, я невістка не правильна, не потураю їй у всьому. А мій чоловік, наче маленька дитина, підтримує її у всьому

Хоч як виявилось Сергій теж думав про нас. Я дізналась, що він недавно розлучився і вільний. А він про моє сімейне становище навіть не здогадувався. На роботі продовжувались залицяння з його сторони.

Не знаю чому одного вечора за чашкою кави, я розповіла йому всю правду про себе. Та його це не зупинило, сказав, буде чекати скільки потрібно.

Проходив час я закохалася. Чому? Напевне давно не вистачало мені романтики, відчувати себе потрібною, адже на відстані з чоловіком наші стосунки насправді немов зупинились.

Насправді ми не любили один одного просто звикли до такого життя. І ось одного разу чоловік не повідомивши приїжджає додому і бачить нас з Сергієм.

Так як то кажуть все таємне становиться явним.

Читайте також: На думку свекрухи, я невістка не правильна, не потураю їй у всьому. А мій чоловік, наче маленька дитина, підтримує її у всьому

Мене звісно мучить совість чому я не наважилась розказати про все чоловіка, адже не хотіла робити йому боляче.

Но сталось все як сталось.

Я зрозуміла одне, стосунки на відстані до нічого доброго не приводять.

Хоча зараз я щаслива, вийшла заміж, чекаємо дитину.

Заради Сергія змогла відмовитись від кар’єри, напевне це і є любов.

Автор: Весняна

Історія написана спеціально для osoblyva.сom

Передрук в повному обсязі заборонено без письмового дозволу власника Сайту.

Будь-яке використання матеріалів (у тому числі фотографій)– суворо заборонено.

You cannot copy content of this page