fbpx

Місія нездійсненна? Психолог радить, як навчитись жити в мирі зі свекрухою

Для початку ви повинні бути незалежні від неї в принципі, і від батьків – своїх і чоловіка зокрема.

Стосунки свекрухи й невістки не завжди складаються добре. Дві дорослі жінки займають важливе місце в житті одного чоловіка – сина і чоловіка, тому знайти спільну мову просто необхідно. Психолог Михайло Лабковський розповів в Instagram, як подружитися зі свекрухою.

“Для початку ви повинні бути незалежні від неї в принципі, і від батьків (своїх і чоловіка) зокрема. Якщо ви залишаєте з нею дитину, а потім сваритеся через методи виховання, то найміть, будь ласка, няню, яка буде поводитися з дитиною саме так, як ви скажете”, – вважає психолог.

Лабковський говорить також, що не потрібно експлуатувати людину, яка вам нічого не винна.

Читайте також: -Бuй її синку, а то виросте як її мати. Дивилась і не впізнавала свого чоловіка

“Свекруха має бачити онука, спілкуватися з ним виключно за власним бажанням і в свій вільний час. Вона доросла людина, у якого свої справи і своє життя”, – відзначає експерт.

Також, за словами психолога, не треба залежати від батьків чоловіка фінансово, тому що таким чином ви дійсно залишаєтеся в позиції дитини, якій можна диктувати якісь умови:

“Якщо ви живете разом, як на пороховій бочці, роз’їжджайтеся. Вже краще пожертвувати квадратними метрами, ніж психологічним комфортом”.

Відповідаючи на питання, як подружитися зі свекрухою, психолог радить знайти спільні теми і приводи для спілкування: “Можна разом сходити в театр або на виставку, попити кави з тортом, подивитися фільм. Звичайно, за умови, що це цікаво вам обом”.

Лабковський рекомендує завжди тримати в голові думку про те, що це в принципі окрема від вас жінка, з якою ви можете побудувати діалог точно так же, як з будь-якою іншою людиною, яка зустрічається з вами в побуті, на роботі і так далі.

“Здорові стосунки зі свекрухою – це дружба двох зрілих особистостей”, – підсумував психолог.

Джерело

You cannot copy content of this page