Молитва для очищення будинку на кожен день

У православ’ї можна знайти молитви та ікони на будь-який випадок, адже звертаються до Вищих Сил з різних причин. Експерти рекомендують провести обряд очищення свого житла за допомогою молитви, щоб позбутися від будь-яких неприємностей. Часто вони трапляються через негативний вплив ззовні, в тому числі на грунті заздрості. Навіть якщо на будинок наведена пopча або пpистpіт, православна молитва на кожен день допоможе вам прогнати зло.

Перш ніж приступити до очищення житлового простору, варто покаятися за непорядні вчинки. Зробити це можна на сповіді або вдома перед іконою. Розкажіть Вищим Силам про те, що заважає вам жити щасливо, попросіть допомоги і підтримки. Після цього можна приступати до очищення.

Читайте також: Три ранкові щоденні молитви від проблем, зневіри і біди

Візьміть трохи святої води і окропіть кожну кімнату. Потім візьміть свічку, не поспішаючи пройдіть всюди, заглядаючи в найтемніші куточки. Зверніть увагу на те, як поводиться свічка. Її полум’я підкаже вам місця з негативною енергетикою . У цих місцях вимовляєте слова молитви:

«Господи Всемогутній, на Твою допомогу і захист уповаю. Благослови мене і сім’ю мою, визволи від напастей і заздрості, надай сил боротися зі злом і нести добро в світ. Очисти будинок мій від будь-якого зла, не дай лиху оселитися ні в кутку темному, ні в серці близьких моїх. Амінь».

Цю молитву можна читати в будь-який час доби, проте постарайтеся зробити так, щоб під час обходу будинку вам ніхто не заважав. По завершенні бажано влаштувати протяг, щоб вітер прогнав негативну енергію. Щоденні молитви допоможуть вам відновити позитивну енергетику в будинку і забути про неприємності.

Джерело.