fbpx

Молитва до Святої Катерини, про щасливе заміжжя

В Україні свято Катерини називали святом дівочої долі. Вважається, що вона захищає одиноких жінок і є їхньою заступницею. Незаміжнім дівчатам Молитва святій Катерині допомагає швидше знайти другу половинку, а заміжнім — знайти і зберегти мир і любов у шлюбі.За матеріалами:Храм вeлuкомyчeниці Катерини

Свята вeликoмyчeницe Катерино, надійна заступнице наша! Попроси для мене у Бога нареченого щирого і вірного. Лише на тебе надію маю! Благослови мене Боже.

О, Всемилостивий Господи! Я знаю, що велике щастя моє залежить від того, як любитиму я Тебе всією душею і всім серцем моїм і виконувала у всьому святу волю Твою.

Керуй же Сам, о Боже мій, душею моєю і наповнюй серце моє: я хочу догоджати Тобі Одному, бо Ти Творець і Бог мій. Охорони мене від гордості і самолюбства; розум, скромність і доброчесність нехай прикрашають мене. Лінощі противні Тобі і пopoджyють пopoки, подай же мені охоту до праці і благослови труди мої.

Читайте також:7 грудня свято Катерини: історія, традиції та народні прикмети

Оскільки ж закон Твій святий наказує людям жити в чесному подружжі, то приведи мене, Отче Святий, до цього освяченого Тобою стану, не для догоджання бажанню моєму, а для виконання призначення Твого, бо Ти сам сказав: недобре чоловікові бути одному і сотворивши йому жінку на помічницю, благословив їх рости, множитися і населяти землю.

Вислухай смиренну молитву мою, з глибини дівочого серця Тобі принесену, дай мені чоловіка чесного і побожного, щоб ми в любові з ним і згоді прославляли Тебе, милосердного Бога, Отця і Сина і Святого Духа нині і повсяк час, і на віки вічні. Амінь.

facebook