fbpx

Молитва до святої Ніни про зцілення від найважчих недуг, яка має особливу силу саме 27 січня

27 січня православна церква відзначає день пам’яті святої, а мільйони віруючих направляють до неї свої прохання про зцілення.

Молитви до святої містять різні прохання. Але найбільшу славу Ніна отримала як цілителька. Перед її обличчям моляться про позбавлення від недуг різного характеру. Відомі випадки, коли за допомогою звернення до неї люди позбувалися від психічних розладів, одужували від хронічних недуг, і навіть зупиняли розвиток онкологічних захворювань. Джерело

Молитва святій Ніні від усіх хвороб

Існує давня молитва, що допомагає у зціленні від будь-яких недуг. Читати її треба перед іконою святої Ніни. Сядьте навпроти ікони, складіть руки в молитві, і почніть читати:

Читайте також: 27 січня – День святої Ніни: що потрібно зробити кожному, а що робити заборонено

«О, примилосердная Ніна, о, Світла душа, Господом Богом зазначена. Руки перед тобою приклоняю, всією душею своєю тебе поважаю. Прошу тебе не про монети, прошу тебе не про матеріальні блага, а прошу про зцілення для мене раби (раба) божої, хворобою одержимою.

Подай мені це зцілення. Допоможи мені, свята Ніно, ублагати Сина Божого, Ісуса Христа. Нехай святі ангели з неба спустять благодать. Хай буде так! Амінь!»

Читати цю молитву потрібно рівно 40 днів. Після цього сходити в церкву і відстояти там всю службу.

You cannot copy content of this page