fbpx

Молитва до святих мучениць Віри, Надії і Любові про захист та щасливу долю

30 вересня – важлива дата для багатьох, адже в цей день Церква вшановує пам’ять мyчениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, а значить і більшість жінок з цими іменами відзначають свій день ангела.

Втім, всупереч уявленням, далеко не всі володарки цих прекрасних імен святкують іменини саме цього числа, у деяких з них день ангела припадає на іншу дату.

Читайте також: 30 вересня свято Віра, Надія, Любов та Софія: що в жодному випадку не можна робити

Молитва святих мученицям Вірі, Надії, Любові та матері їх Софії

“О, святі і достохвальні мучениці Віро, Надіє і Любове і мужніх дочок мудра мати Софіє, до вас нині звертаємося зі щирою молитвою; бо хто може заступатися за нас перед Господом, якщо не віра, надія і любов, ці три наріжні чесноти, образ яких ви на собі показали!

Ублагайте Господа, щоб Він покрив нас Своєю невимовною благодаттю в скорботах і напастях, спас і зберіг як благий і чоловіколюбець. Його славу, як незаходиме сонце, нині бачачи, допомагайте і нам у наших смиренних молитвах, щоб простив Господь Бог наші гріхи і беззаконня і щоб помилував нас грішних і недостойних заради Його щедрот.

Моліть же за нас, святі мучениці, Господа нашого Ісуса Христа, Йому ж славу возсилаємо, з безначальним Його Отцем і Пресвятим, і благим, і животворчим Духом нині, і повсякчас, і навіки-віків. Амінь.”

Джерело.

You cannot copy content of this page