fbpx

Молитва матерів за своїх дорослих дітей, за їх навернення

Молитва за дорослих дітей до Господа! Не рідко наші діти виростаючи забувають про Бога, тільки молитва матері має потужну силу навернення.

Господи, я щиро звертаюся до Тебе. Ти знаєш, яким чином мої діти залишили Тебе. Я шкодую про всі ті неправильні речі, про ті вчинки (мої і мого чоловіка), які відштовхнули наших дітей від Тебе.

Господь, я віддаю їх в Твої люблячі руки. Я залишаю осуд і гнів, які зараз переповнюють мене. Я розумію, що часто через почуття розчарування і невиконані очікування, через бажання допомогти їм, я відштовхувала їх від себе. Зміни моє серце з великої милості Твоєї. Джерело

Прости мої гріхи і дай мені здатність прощати моїх дітей, щоб я могла їх обійняти і показати їм співчутливу любов. Допоможи мені бути зцілителем ран, а не тим, хто їх завдає. Допоможи мені будувати мости взаєморозуміння з моїми дітьми. Я знаю, що все це я можу зробити тільки з Твоєї допомогою.

Читайте також: Сильна молитва до св. Філомени від негараздів в особистому житті.

Батько любові, допоможи моїм дітям пізнати Тебе більше. Допоможи їм шукати Тебе всім своїм серцем. Дай сили мені показати їм Твою любов, щоб під час потреби і випробувань вони змогли звернутися до Тебе.

You cannot copy content of this page