fbpx

Молитва-оберіг від поганих людей та для захисту сім’ї

Людська підступність і підлість, на жаль, – незмінна частина життя. І як би ви не старалися, уникнути таких особистостей неможливо. Заздрісні люди руйнують життя хороших людей, наповнюючи їх брехнею, зрадою, негативом. І тоді на допомогу приходить оберігаюча молитва від тих, хто ненавидить вас і тих, хто заздрить вам. У молитвословії є потужна енергія, яка захистить вас від чужої підлості.

Оберігаюча молитва для захисту сім’ї

Сім’я в житті кожного – найголовніше. Зрозуміло, всі ми мріємо, щоб життя наших близьких було без ​​проблем. Але, на жаль, наш світ не ідеальний. Абсолютно будь-яка людина може зіткнутися з негативом інших людей, адже ми ведемо активне життя. Нас постійно оточують люди: на вулиці, на роботі, в магазинах.

Найчастіше нам заздрять навіть друзі або скоса поглядають недоброзичливці. Тому необхідно знати, як захиститися від негативу і поганих людей. Якщо ви починаєте помічати, що життя вашої близької людини або навіть цілої сім’ї різко змінилося, прочитайте молитву, яка вбереже рідних від впливу поганих людей.

«Господь Ісус Христос, син Божий. Спаси і збережи в годину страшну рабів своїх (імена) від скверни людський і брудних помислів. Заступник Небесний, Спаситель, допоможи захистити сім’ю мою від зла і чорної заздрості. Прожени з життя близьких моїх всі негаразди, ворогами наслані. Зроби світлим життєвий шлях кожного, за кого молюся, очисти його від зла, недуги, переляку, від туги і печалі. Прости нам гріхи наші, дай нам святе прощення. Собі славне ім’я Твоє. Хай буде воля Твоя. Амінь!».

Читайте також: Сильна ранкова молитва, яка очистить ваш день від невдач і проблем

Молитва-оберіг від поганих людей

Молитва-оберіг від недоброзичливців і заздрісників набуває сили лише тоді, коли людина, що читає молитву, переповнена вірою і любов’ю до Всевишнього і готова пробачити своїх недругів. Шлях до прощення довгий і тернистий, адже спочатку важливо прийняти той факт, що люди недосконалі, пробачити їх і поставити собі головні питання:

  • Чи можу я пробачити?
  • Як перемогти злість і нав’язливі думки?
  • Як я ставлюся до образи і до людей, які образили мене?
  • Чим страшна образа?

Позбутися впливу недоброзичливців вам допоможе молитва, звернена до стариці Матрони.

«О, блаженна Матронушко. Захисти життя (ім’я) від зла і скверни, щоб вороги мої не зуміли наслати пopчу або поганим поглядом відзначити. Відбий злість чужу, яка може ненароком оселитися в мені. Даруй мир і спасіння від кепського люду і помолися Господу про прощення кожного, хто зло іншим заподіює. Помолися і за мене в Божих покоях, зверни на мене захист від чужого втручання і від злого умислу. На допомогу твою святу уповаю, зла нікому не бажаю. Амінь!».

Джерело.

You cannot copy content of this page