Молитва в понеділок перед сном

“Святий і праведний Боже, нам слід повертатися до Тебе у щоденному каятті, знову і знову шукаючи Твого милосердя. Тому я благаю Тебе: нагадай мені за допомогою Твого Святого Духа те, у чому я цього дня відпадав від Тебе.

Дай мені повсякчас наближатися до Тебе зі зламаним та упокореним серцем.  Прийди мені на поміч у всіх моїх нещастях. Пробач мені всі мої провини заради дорогоцінної Ісусової кpові.

Прийми мене знову під Свою святу опіку і захисти від усіх моїх ворогів. Навчи мене завжди розуміти, що без Тебе неможливо почуватися в безпеці і мати те, чого ми потребуємо, як і те, що Ти один можеш просвітити Своїх дітей вберегти їх.

Читайте також: Сильні цитати з Біблії, які вам будуть підтримкою у важкі періоди життя: “Кажуть, що надія пoмиpає останньою. Тож поки людина жива, вона сподівається на диво”

Дай мені зберегти моє тіло чистим і незаплямованим, відповідно до Твоєї святої волі. Дай мені довірити Тобі все, що я тільки маю, передаючи себе під Твою всемогутню опіку. Нехай я знайду досконалий спочинок у Тобі, щоб з чистими думками і святими бажаннями знову прокинутись до світлого і щасливого дня милості, заради Ісуса Христа, мого єдиного Господа і Спасителя. Амінь.”