fbpx

Молитва від боргів і фінансових труднощів

З Божою допомогою можна позбутися від будь-яких проблем і недуг, допомогти собі і своїм близьким. Заступництво небес виручає в найскладніші часи.

Сильна молитва Спиридону Тиміфунтському
Кожен з нас хоч раз вдавався до допомоги сторонніх і брав гроші в борг. Хтось звертається за допомогою до знайомих і родичів, а хтось йде в банк за кредитом. У будь-якому випадку це завжди сильно шкодить фінансовому становищу і може остаточно зіпсувати відносини, пов’язані з грошима. Часом люди роками не можуть вилізти з боргової ями і почати нормально розподіляти свої кошти.

У християнстві існує святий, який є покровителем усіх тих, хто зіткнувся з матеріальними труднощами. Ще за життя Святий Спиридон, допомагав нужденним і бідним. Бог наділив його чудотворним даром: по його молитві люди позбавлялися від гонінь, переслідувань і бідності.

У період стpaшної посухи на його рідному острові Кіпрі від голоду загuнуло багато людей. Тільки щира молитва святого позбавила землі від стихії. За своє життя він створив безліч чудес і продовжує допомагати віруючим з небес. Молитва до святого Спиридона допоможе в позбавленні від боргів і в подоланні негараздів.

“O, преблаженний святителю Спиридоне! Умоли добросердя Чоловіколюбця Бога, нехай не засудить нас за беззаконнями нашими, але учинить з нами по милості своїй. Випроси нам, рабам Божим (імена), у Христа і Бога наше мирне безтурботне життя, здоров’я душевне і тілесне. Визволи нас від усякого лиха душевного і тілесного, від усіх томлінь і диявольських наклепів. Амінь.”

Читайте також: Сильна ранкова молитва, яка очистить ваш день від невдач і проблем

Молитву потрібно читати регулярно, стоячи перед образом святого. Молячись Спиридону, вже скоро ви зможете позбутися від проблем і розрахуватися з боргами. Звернення до нього допомагає при негараздах, пов’язаних з житлом, і виручає в питаннях нерухомості та будівництва.

Джерело.

You cannot copy content of this page