Молитви до преподобного Сергія про допомогу в роботі, навчанні та справах, які варто прочитати 18 липня

Щирі молитви допомагають віруючим подолати труднощі і повірити в свої сили. Підтримки в навчанні і роботі можна попросити у Сергія Радонезького, шанованого святого і покровителя всіх учнів.

Молитва до преподобного про допомогу в навчанні
Не всі діти мають однакові здібності до навчання. Батьки можуть допомогти своїм чадам, звернувшись за допомогою до Сергія Радонезького, щоб святий подарував своє благословення. Ця молитва допомагає не тільки дітям, а й студентам, а також дорослим, які хочуть отримати додаткову освіту або змінити професію:

«Преподобний Сергій Радонезький, дай розуму рабу Божому (ім’я) осягнути премудрості навчання, допоможи засвоїти нові знання з легкістю. Зміцни віру в мені і дай сили досягти успіху в навчанні. Амінь».

Молитва про успішну здачу іспитів
Перед тим, як відповідати на білети і питання комісії, можна вимовити швидку молитву Сергія Радонезького.

«Преподобний Сергій, дай мені сил впоратися з труднощами і відповісти на всі питання. Ти, милістю Господа подолав труднощі навчання, пошли мені свою благодать, утоли мої страхи і визволи від боязкості. Амінь».

Читайте також: 18 липня – День пам’яті преподобного Сергія Радонезького: що варто зробити в цей день

Молитва про допомогу в роботі
Молитовні слова підносять ті, кому необхідно зосередитися на роботі і виконати складні проекти. Звертатися до преподобного можна в будь-який час, коли це необхідно. Молитва допоможе зібратися з силами і перейти на нову посаду, а також знайти нову роботу з гарною заробітною платою.

«Отче Сергій Радонезький, молю тебе, допоможи мені в роботі, дай сили і знань впоратися з усіма труднощами, не дозволь помилитися. Молися до Господа нашого Всемогутнього за раба його (ім’я). Пошле нехай він благодать на мене, так знайду я роботу під силу і знань своїм. Амінь».

Джерело.