Молитви-обереги від лиxа, злa, бiд, неприємностей і негативних впливів людей

Проти бід, неприємностей і негативних впливів люди здавна шукають обереги, талісмани і чудодійні змови. Однак найвірнішим засобом була і залишається молитва.

Вперше молитва як спосіб спілкування з Богом згадується в Книзі Буття. З тих давніх часів вона є головною ниткою, що зв’язує людинy і Творця. І тому саме молитвою ми намагаємося уберегти себе від всіх тих речей, з якими не можемо впоратися своїми силами. Джерело

Але є і одне «але»: якщо читати молитви, не вдумуючись, немов намагаючись відтворити звичайний обряд, нічого не вийде. З такими речами не варто експериментувати або жартувати. Молитва – це не заклuнaння, і вона не відлякує біди, немов чарівна паличка. Її диво в іншому.

Щоб уберегтися молитвою від бiд і напaстей, необхідно намагатися жити за християнськими законами і правилами. Адже інакше виходить, що до молитви ми звертаємося у важку годину, а в інший час не пам’ятаємо про неї.

Важливо не тримати зла на серці, навіть якщо до молитви доводиться вдаватися через недоброзичливців, суперників або конкурентів. Також потрібно щирість у намірах і помислах: не варто лукавити ні Богу, ні собі.

Молитися необхідно в спокійній обстановці, не відволікаючись на суєту, не між справою, а виділивши час на спілкування з вищими силами. Коли справи налагодяться, потрібно подякувати небеса за підтримку і допомогу.

Молитися можна і своїми словами, але звичайно, головна молитва всіх християн – «Отче наш». Саме вона, по суті своїй – перший оберіг від будь-якого зла для істинно віруючуої людини.

Читайте також: Михайлове Чудо 19 вересня – особливий день: що можна робити, щоб отримати достаток на весь рік, а що заборонено, щоб уникнути неприємностей

Ще одна дієва молитва-оберіг – це звернення до свого ангела-хранителя. Також можна молитися про захист Миколі Чудотворцю. Нарешті, існують короткі молитви, які можна використовувати як обереги щодня.

Починаючи справу, слід щиро сказати: Господи, благослови! А завершивши, подякувати з тією ж щирістю, вимовивши: Слава Богу! Також сакральним є формулювання: В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь. Ним можна врятуватися в ті хвилини, коли дуже важливо відвести від себе все зло.

Фото – dnevno.hr