МОЗ Ізраїлю опублікувало офіційне здорове меню для дітей і дорослих

Вперше за всю історію Ізраїлю міністерство охорони здоров’я країни опублікувало офіційне здорове меню для дітей і дорослих.

У МОЗ вважають, що, дотримуючись його, людина зможе захистити себе від сеpйозних захвoрювань і ранньої cмepті

М’ясо рекомендується їсти не більше трьох разів у тиждень, причому  дієтичне м’ясо птиці. Від шніцелів і соусу болоньєзе краще відмовитися на користь сої та злаків. Крупи і бобові взагалі повинні стати постійним жителем на столах ізраїльтян. Сочевиця, горох, квасоля, хумус, гречка і вівсянка – краща альтернатива м’ясних страв, переконані в МОЗ.

Рекомендації були представлені на початку липня на конференції в науковому Інституті Вайцмана. Занепокоєння вчених викликає той факт, що ізраїльтяни стали споживати менше рослинної їжі і перейшли на щоденне споживання м’яса.

Читайте також: “У багатстві і в бідності”: 10 біблійних правил щасливого шлюбу

МОЗ пропонує альтернативне меню: м’ясо птиці їсти не більше двох-трьох разів на тиждень, споживання яловичини звести до мінімуму, а від оброблених м’ясних продуктів – шніцелів, сосисок і ковбас – відмовитися зовсім. Максимум дозволяти собі їх раз на місяць.

Замість м’яса варто перейти до споживання риби як мінімум раз в тиждень. Звичайно, мається на увазі свіжа і свіжозаморожена риба, а не солона і копчена.

МОЗ рекомендує вживати по 5 порцій овочів в день і по 2-3 порції фруктів. Бажано цільних, а не у вигляді соку.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram