fbpx

Ми одружилися, ще коли були студентами, а після народження двох дітей, чоловік мене покинув і пішов шукати кращої долі в чужій сім’ї

Ми одружилися, ще коли були студентами, вчилися в одному університеті. Так і познайомилися.

Через рік я зaвaгітніла донькою Танею. Ми вирішили, що разом візьмемо академічну відпустку, а коли дочка трохи підросте, довчитися на заочній формі. Джерело

Шукаючи фінансової стабільності, ми вирішили спробувати переїхати за кордон на деякий час. Поміняли безліч квартир, робіт і міст, але ніяк не могли знайти хорошої роботи. Згодом, я зaвaгiтніла другою дитиною. Ми прийняли рішення повернутися в рідне місто. Там мій чоловік влаштувався на роботу до мами, на перших порах.

На той час, його мама Олена Андріївна розлучалася зі своїм другим чоловіком, і ділила майно. Вона жила в маленькій однокімнатній квартирі, всі гроші, які мала вона віддала синові на відкриття свого бізнесу.

Мого чоловіка практично не було вдома, він йшов вранці і приходив дуже пізно, завжди злий і роздратований. Тоді я ще не підозрювала, що весь свій час він приділяє новій сім’ї.

Згодом, щоб не тіснити Олену Андріївну ми переїхали в орендовану квартиру. Але вже через місяць, чоловік забрав речі і переїхав до іншої.

Читайте також: На залицяння молодого чоловіка, який тільки й хотів «курортного роману», я відповіла з великою радістю та завзяттям. З Єгипту я повернулась з сюрпризом

Розлучилися ми швидко, ділити було нічого. Олена Андріївна щодня була у нас, допомагала з онуками, і плакала, що виховала такого підлого сина. Всю свою пенсію витрачала на онуків.

Зараз у мене прекрасний чоловік, який любить моїх дітей як рідних. Олена Андріївна часто буває у нас в гостях, а я дуже люблю її за таке добре серце.

You cannot copy content of this page