fbpx

На залицяння молодого чоловіка, який тільки й хотів «курортного роману», я відповіла з великою радістю та завзяттям. З Єгипту я повернулась з сюрпризом

Усе своє молоде життя я присвятила побудові власного бізнесу. Ще з підліткового віку я мріяла про свою кав’ярню, де люди відчували затишок та змогли б побути на одинці з собою, або поговорити з давніми друзями про життя.

Останні десять років для мене пролетіли у виплачуванні кредитів, вивченні ресторанного бізнесу та боротьбі за право на існування між конкурентами. Джерело

На щастя, останні роки я змогла уже відкрити два кафе, які радують не тільки мою душу, а й гаманець. Таким чином, я почала думати про те, що пора шукати собі коханого та наpoджувати спадкоємця.

Якось так вийшло, що на своєму шляху я зустрічала тільки самозакоханих, які не бачать нікого, крім себе, та альфонсів, які прагнули отримати мої гроші. От так і втратила я віру у чоловіків.

Згодом, коли я поїхала з давніми подругами відпочивати у Єгипет, то привезла сюрприз, який здивував усіх. Оскільки, мені сказали, що наpoджувати необхідно якнайшвидше, то й на залицяння молодого чоловіка, який тільки й хотів «курортного роману», я відповіла з великою радістю та завзяттям.

Читайте також: Їду в автобусі у село до бабусі і ненароком підслухала розмову до двох чоловіків: “Уяви собі запросив сусідку з сусідньої вулиці допомогти дещо господарству. Так вона допомогла, то тепер ото постійно ходить за мною, неначе причарована”

Так, я з ним і провела свої «канікули». Приїхавши додому дізналася, що вагiтна. Його шукати не стала, тому що не бачила у цьому сенсу.

Пройшов час і я наpoдила здорову дівчинку – Злату. Зараз її уже 3 роки, і вона справжня радість мами та свого дідуся з бабусею. З чоловіком у мене поки так і не склалося, але ще є надія, що зустріну того самого.

You cannot copy content of this page