Ми зніяковіло відводимо погляд, у бабусі очі по п’ять копійок, іменинниця видавлює з себе “спасибі”. Бабуся потім весь вечір з презирством дивилася на цю дівчинку, а вона просто була не з грошовитої сім’ї

Мені і моїм подружкам тоді було по 8-9 років. 2006 рік на дворі. Гуляємо на подвір’ї, проходимо повз смітники і бачимо, що там лежить стопка старих жіночих журналів типу космополітена, досить брудних і обшарпаних.

Незважаючи на це, ми дуже зраділи і всілися прям біля смітника, щоб їх погортати, тоді нас це не бентежило. Джерело

На наступний день у однієї дівчинки з нашої компанії день народження. Ми всі збираємося у неї вдома, її бабуся накрила стіл, ми у гарних сукнях, чекаємо останню дівчинку, яка спізнювалася.

Дзвінок у двері, іменинниця з бабусею йдуть її зустрічати, і ми слідом за ними. Відкривається двері, стоїть вона, в руці у неї купа тих самих журналів, зав’язаних якоюсь мотузкою, вона урочисто простягає їх іменинниці і вітає її з днем народження.

Читайте також: Навіщо вам косуха? Ось вам краще парку, вона вільніша йде, саме для ваших гpyдей! Буде їм мішечком. – відповіла чергова продавчиня з відразою на обличчі. Я м’яко посміхнулася та вийшла з магазину

Ми зніяковіло відводимо погляд, у бабусі очі по п’ять копійок, іменинниця видавлює з себе “спасибі”, бере журнали і запрошує всіх за стіл.

Бабуся потім весь вечір з презирством дивилася на цю дівчинку, а вона просто була не з грошовитої сім’ї.

Фото – vseodetyah.com