fbpx

Найсильніша молитва за здоров’я. Читайте її і хвоpoби просто підуть

Молитва за здоров’я – це найбільша сила, тому ставитися до цього потрібно дуже серйозно. Просити можна не тільки за своє, але і здоров’я родичів, друзів, колег, яких спіткала підступна хвороба.

Щоб молитва за здоров’я хворої людини принесла очікуваний результат, вимовляти її потрібно перед іконою в храмі або вдома. Для того щоб повернути здоров’я, люди найчастіше моляться Миколі Чудотворцю, Пресвятої Богородиці, Святійої Матроні.

Найпоширеніша молитва за хвoру людину – це звернення до Святої Матрони, яка зцілювала людей від багатьох серйозних недуг.

Читайте також: Молитва до Миколи Чудотворця, яка змінює долю і творить справжні дива. Читайте її щодня і результат отримаєте досить швидко

«Блаженна Матроно, молю поглянути на мене, раба твого (назвати своє ім’я або того, за кого просите) грішного, в біді, хвopобах і гріщних спокусах. Звесели! Допоможи позбутися хвopоб моїх, допоможи позбутися усіх бід і недругів. Попроси у Господа, нехай пробачить всі наші гріхи, гріхопадіння і беззаконня. Амінь».

Потім необхідно перехреститися і мовчки посидіти перед іконою кілька хвилин.

You cannot copy content of this page