fbpx

Найсильніші молитви до святої Ольги, які варто прочитати у цей день

Молитва до святої рівноапостольної княгині Ольги

О, свята рівноапостольна княгине Ольго, першоугоднице руська, тепла за нас перед Богом заступнице і молитовнице. До тебе вдаємося з вірою і з любов’ю благаємо: будь нам у всьому доброму помічницею і сподвижницею.

Як ти за життя намагалася просвітити праотців наших світлом святої віри і навчити їх творити волю Господню, так і нині, перебуваючи в небесних оселях, богоприємними твоїми молитвами допомагай нам у просвітленні розуму і серця нашого світлом Христового Євангелія, щоб ми вдосконалювалися у вірі, благочесті й любові Христовій.

Тих, що у скорботах і убогості, утіш; тим, що у бідності, подай руку допомоги; покривджених і тих, хто терпить напади, захисти, а засліплених єресями, відпалих від істинної віри надоум.

Виблагай для нас у Всещедрого Бога всілякі блага, потрібні для життя земного і вічного, щоб ми, богоугодно проживши, сподобилися стати спадкоємцями в Царстві Христа Бога нашого, Якому з Отцем і Святим Духом належить всяка слава, честь і поклоніння навіки-віків. Амінь.

Молитва до святої княгині Ольги 2

Свята Ольго! Ти – княгиня Землі Української, Ти – Апостолка святої віри в Україні, до Тебе кличе весь наш український нарід, як до своєї могутньої Заступниці в небі. Тож, свята Княгине, опікуйся нами, будь нам матір’ю в небі, як була Ти матір’ю українському народові на землі.

Випроси нам, наша свята Княгине, цієї ласки, щоб у всіх українських родинах і в цілому народі славилось ім’я Боже й заховувався Божий закон.

Нехай за Твоїми молитвами, свята наша Княгине й Заступнице, українська молодь виростає в скромності, юнацтво нехай служить Богові побожністю й робучістю, а старші нехай святим прикладом й доброю радою ведуть український нарід до щораз вищої святості, і через те до щораз вищої святості, і через те до щораз кращого дочасного добробуту.

Могутня Заступнице, Свята Ольго, Княгине України, молися за нас! Амінь.

Читайте також: 24 липня – День Святої Ольги: день особливої енергетики

Джерело.

You cannot copy content of this page