Невід’ємні ознаки ідеальної дівчини. Якою чоловіки насправді хочуть бачити свою дівчину?

Чи замислювалися ви коли-небудь, якою чоловіки насправді хочуть бачити свою дівчину? Якими якостями вона повинна володіти, щоб хлопець нескінченно оберігав, балував і захоплювався нею?

Вона незалежна Нікому не захочеться в романтичних стосунках грати роль няньки. Якщо у дівчини був важкий день, то хлопцю, звичайно, буде приємно дозволити їй виплакатися в своє плече. Допомогти і підтримати — це обов’язок справжнього чоловіка, який він завжди виконує із задоволенням. Але якщо жінка взагалі нічого не може зробити без свого чоловіка, подібна поведінка в кінцевому підсумку почне просто виводити його з себе. І якщо він виявиться розумним хлопцем, то розпрощається з такою дівчиною при першому ж зручному випадку. Незалежність — це ключ до щасливих відносинам, як для чоловіка, так і для жінки.

Вона — інтелектуалка Ви можете почати мене ненавидіти, але я не можу не сказати цього: практично всіх чоловіків дратують дурні жінки! А ось жінка, яка може підтримати цікаву інтелектуальну бесіду, моментально привертає до себе увагу і зацікавлені чоловічі погляди. Інтелектуалка постійно тримає свого хлопця в тонусі. Вона не дозволить йому нудьгувати. А це для чоловіка дуже і дуже важливо!

До неї тягне Це здається занадто очевидною ознакою ідеальної дівчини, але, тим не менше, про це важливо згадати. Для того щоб до жінки по-справжньому тягнуло, вона повинна прагнути добре виглядати не тільки для свого чоловіка, але і для себе. Вона повинна бути впевненою в своїй привабливості. Хлопці люблять відчувати гордість від того, що йдуть за руку з красунею. І це не означає, що вам обов’язково потрібно володіти модельною зовнішністю. Жінці досить бути доглянутою і відповідати смакам свого партнера. Адже коли по-справжньому любиш, завжди хочеться виглядати ідеально!

Читайте також: Як же так? Красива дівка, розумна, все при ній, і всю молодість в ліжку пролежить

Вона поважає свого обранця Це — головне. Дівчина повинна поважати свого хлопця. В іншому випадку, навіщо їй взагалі бути з ним? Це означає, що ідеальна дівчина завжди знаходить час, щоб вислухати, і завжди враховує думку свого чоловіка. Вона ніколи не почне сперечатися і перечити йому на людях. Вона буде докладати всіх зусиль, щоб зрозуміти точку зору чоловіка (звичайно, йому в свою чергу потрібно поступати точно так само). Сенс тут у тому, що повага має бути взаємною.

Вона дозволяє чоловікові бути чоловіком Чоловіки біжать від жінок, які змушують їх переходити на здорове харчування і протестують проти посиденьок з друзями. Хороша дівчина дозволяє своєму чоловікові бути чоловіком, з усіма його бажаннями і слабкостями. Буде ідеально, якщо під час однієї з таких посиденьок вона принесе своєму хлопцеві і його приятелям пару пляшок пива і зробить смачні бутерброди. Дівчатам потрібно розуміти, що чоловіки і жінки відрізняються один від одного. Ви ж не хочете втратити походи по магазинах зі своєю кращою подругою? Так навіщо ж тоді віднімати у свого хлопця задоволення від зустрічей з друзями?

Вона не чіпляється без приводу Ви ніколи не зустрінете чоловіка, який одумався і вирішив змінити свою поведінку через те, що на нього постійно кричить кохана. Єдине, що він може вирішити зробити, так це розлучитися з нею. Ідеальна дівчина знає це і тому мудро вибирає приводи для претензій. Вона відчуває, коли потрібно виказати своє невдоволення, а коли варто і промовчати. Тим не менш, якщо чоловік всю ніч десь вештається, не зволів хоча б попередити її, навіть ідеальна дівчина має повне право закотити скандал. Але нескінченні причіпки з приводу і без — це ніяк не відповідає образу найбажанішою і коханої жінки.

Вона ладнає з родиною та друзями свого хлопця Чоловік хоче, щоб його жінка прекрасно ладнала з членами його сім’ї та близькими друзями. Вона повинна допомагати його батькам готувати і накривати на стіл, сміятися з не смішних жартів його брата і знаходити спільні теми для розмови з його друзями. Вона буде вислуховувати скарги та історії його сестри, у якої постійно виникають якісь проблеми з хлопцями. Чоловікові приємно, коли жінка стає своєю в його оточенні.

Вона любить свого чоловіка Якщо чоловік бачить, що жінка дійсно любить його, це робить її найпрекраснішим створенням на планеті в його очах. Звичайно, всі мають свої жахливі звички і риси характеру, але двоє закоханих обов’язково впораються з цим, якщо їх об’єднує дане сильне почуття. Закохані і захоплені очі навпроти — ось головна мрія кожного хлопця.

Вона робить коханого краще Так, це невід’ємна ознака ідеальної дівчини! Будь-який чоловік, який живе з чудовою, на його думку, подругою або дружиною, скаже вам, що заради неї він завжди хоче ставати краще. Вона не повинна говорити або робити що-небудь особливе для цього, так виходить само собою. Якщо чоловік хоче піклуватися, дарувати подарунки, позбавлятися від шкідливих звичок, якщо у нього рідко буває поганий настрій, і він готовий гори звернути заради коханої — це все говорить про те, що поряд з ним ідеал!

Джерело