fbpx

Нумерологія народження: як визначити найважливіші роки свого життя

Нумерологія – наука про числа та їхню енергетику. Кожен розуміє, що його дата народження має величезне значення для в долі. Ця датаа не тільки відображає кармічні особливості долі, але і дозволяє дізнатися майбутнє.

Найважливіші роки життя не завжди повинні бути найпозитивнішими і найсприятливішими. Вони можуть мати різну мету і завдання, але, в кінцевому підсумку, важливі дати дійсно мають величезну вагу. У ці роки відбувається щось необхідне для життєвого балансу. Енергетика оновлюється, допомагаючи робити істотний крок вперед або в сторону.

Як розрахувати важливі роки вашого життя

Нумерологія – проста наука для тих, хто вважає за краще користуватися її плодами. Щоб зробити розрахунки, вам буде потрібно ваша дата народження. Наприклад, ви народилися 11.09.1986. Рік-донор – це 1986. вам необхідно взяти останню цифру вашого року народження, додати до нього місяць і день по цифрам. Отримуємо 6 + 1 + 1 + 0 + 9 = 17. До 1986 додаємо 17, отримуємо 2003 год. Це перший важливий рік у вашому житті. Далі повторюємо операцію: 3 + 1 + 1 + 0 + 9 = 14. 14 + 2003 = 2017. І так далі.

Якщо при додаванні числа і місяця виходить число менше 6, тобто 1, 2, 3, 4 або 5, то вам потрібно буде додавати до року народження завжди одне і те ж число, яке дорівнює сумі цифр місяця, дня і останньої цифри року. Грубо кажучи, ви рахуєте один раз і додаєте щоразу одне й те саме число.

Наприклад, ви народилися 12.01.1999. 1 + 2 + 0 + 1 = 4. Це означає, що ваше персональне число долі – 4 + остання цифра року, тобто, 9. 4 + 9 = 13. Важливі роки для вас будуть повторюватися кожен 13 років. 1999 + 13 + 13 + 13 і так далі: 2012, 2025, 2038 роки.

Особливості важливого року

Багато хто ставить цілком зрозуміле питання про те, що чекає їх у такі роки життя. Що ж робити, якщо зараз настав рік, який є доленосним для вас?

По-перше, не варто змінювати своїх принципів. Якщо це знадобиться, то доля сама вам на це вкаже якоюсь приємною або неприємною подією. У будь-якому випадку, не потрібно бігти попереду паровоза.

По-друге, необхідно стежити за знаками долі, які будуть вас переслідувати всюди. Будьте уважнішими – вони попередять вас про зміни на краще.

По-третє, варто навчитися бути дипломатичними. Зайві чвари і конфлікти ні до чого в такі періоди. Не картайте долю, якщо не побачите змін. Вони є, але їх не завжди видно.

Кожна мить життя – це диво. Навчіться цінувати будь-які дрібниці, хороші чи погані. Щоб стати сильнішими, необхідно пройти через все, що приготовлено нам долею і кармою. Змінити долю можна, але це під силу тільки тим, хто довіряє собі та своїм почуттям.

Джерело.

You cannot copy content of this page