Одного разу я вирішив перевірити, що відбувається вдома, коли я працюю. Відпросився в обідню перерву і тихенько увійшов в квартиру. Коли я прийшов додому, був просто в люті!

З першою дружиною у мене не склалося. Вона наpoдила мені Настуню, а коли дитині виповнився рік, вона почала ночами зависати в інтернеті, як виявилося, вона там шукала собі нового чоловіка і за сумісництвом спонсора.

Не довго думаючи, вона знайшла собі молодого багатого іноземця і втекла до нього, залишивши Настуню мені. Причому дуже доступно дала зрозуміти, що забирати її не збирається. І ось, я залишився з немовлям на руках. Зараз мені 45. Джерело

Я був розгублений і наляканий, але швидко взяв себе в руки і всьому навчився. Потім знайшов денну няню, а вечора і вихідні, а також безсонні ночі, проводив з Настусею.

І ось, півроку тому я зустрів Олесю. Красива, струнка, ноги від вух, сумка від Кутюр і все таке.

Як не дивно, вона мене запевнила, що просто обожнює дітей, і готова повністю взяти на себе турботу про мою Настусю. Я їй повірив, звільнив няню.

Минув тиждень, я став помічати, що коли приходжу з роботи додому, моя дочка виглядає такою втомленою, що у неї не вистачає сил навіть пограти зі мною. На всі мої запитання вона просто знизує плічками, іноді плаче, але нічого не розповідає.

Олеся пояснювала це «перехідним віком» і «дитячими закидонами». З кожним днем ​​ситуація все посилювалася. Наостанок перестала зі мною спілкуватися, не зустрічала мене з роботи, вечорами вона закривалася у своїй кімнаті і просто лежала в обнімку з плюшевим зайцем.

Одного разу я вирішив перевірити, що відбувається вдома, коли я працюю. Відпросився в обідню перерву і тихенько увійшов в квартиру.

Коли я прийшов додому, то побачив, як моя 6-річна дочка готує борщ, а дружина сидить в «Однокласниках»! Я був просто в люті!

На всі мої запитання Настенька нічого не відповідала, а Олеся намагалася переконати мене в тому, що просто попросила дівчинку перемішати борщ в каструлі, а сама тільки присіла відпочити.

Тут я взяв за руку Настуню і повів її в кімнату, де став ставити їй питання. Вона не витримала, розплакалася і все мені розповіла.

Виявляється, з самого ранку Олеся видає Настусі цілий лист із завданнями, і моя дівчинка все це повинна виконати, інакше її чекає стpaшна кapа. Дочка показала мені цей список, тому що сьогодні Олеся ще не встигла його знищити. Занадто захопилася спілкуванням в соцмережі.

Читайте також: Ноги нашої з чоловіком не буде на цьому весіллі. Заборонити дочкіи виходити заміж за цього мepзотника ми, звичайно, не можемо. Проте, бути присутньою при тому, як дочка гpoбить своє життя, не збираюся!

Ця розмова відкрив мені очі на те, що собою являє Олеся. Коли я вийшов з Настиної кімнати, Олеся вже пакувала свої валізи, я не став їй заважати.

Того ж вечора я повернув додому нашу няню і зрозумів, що моя дочка – це мій найголовніший скарб, і жодна «глянсова красуня» не варто того, щоб наражати на небезпеку благополуччя моєї доньки!