Олег мав улюбленицю Мусю – велику пухнасту руду кішку. Та при переїзді з області до столиці вона загубилася. Чоловік не втрачав надії знайти улюбленицю навіть через декілька місяців після пропажі. Та все склалось неочікувано

Олег дуже радів, коли його запросили працювати в головному офісі компанії. Йому мали підвищити зарплатню, та тепер він більше не міг працювати вдома. Олегові довелося покинути затишне передмістя та переїхати до шумної столиці.

І саме при переїзді трапилося нeщaстя: його улюблена руда кицька Муся загубилася. Звичайно, Олег не втрачав надії її повернути, він надіслав оголошення в місцеві газети та соцмережі, та відповіді не було дуже довго. Джерело

Рита також переїхала до столиці. Вона нарешті знайшла роботу за покликанням, проте їй довелося залишити друзів та родину й шукати собі компанію на новому місці. Дівчині було самотньо, адже завести нових друзів дуже складно, тож вона вирішила забрати тваринку з притулку.

Коли Рита опинилася на місці, то не знала, кого обрати, адже так багато звіряток потребували нового дому. Дівчина придивлялася до двох маленьких кошенят, але за нею буквально слід у слід ходила одна велика кішка.

Доглядачка розповіла, що зазвичай ця кицька сидить цілими днями у своєму куточку та не звертає ні на кого і ні на що уваги. Кішка вже декілька місяців була в притулку, але майже відмовлялася їсти й не йшла на контакт ні з ким. Жінка пояснила, що знайшли її на дорозі випадкові проїжджі та привезли до притулку.

Рита пішла додому, пообіцявши прийти до притулку завтра та обрати собі кішку або кота. Вона хотіла б взяти двох маленьких кошенят, та стара кішка не йшла їй з голови. Наступного дня в Рити була нова улюблениця.

Дівчина та кішка дуже швидко звикли одна до одної. Й одного разу Рита поділилася на своїй сторінці в соцмережі фото з кицькою.

Олег не був знайомий з Ритою та фото випадкової дівчини привернуло його увагу. Ще б пак, адже поруч з незнайомкою була його Муся! Олег відразу написав дівчині, він описав Мусю та обставини її зникнення. Рита дозволила чоловікові «провідати! Мусю, хоча повернути кішку навідріз відмовилася.

Читайте також: Батько Михайла приїхав до України та відвідав Надію у гуртожитку. Батько був полковник, суворий дядько 50 років. Коли зайшов до кімнати, то попросив всіх вийти. Коли сусідки покинули кімнату, упав перед Надею на коліна

Олег приїхав до Рити з улюбленими солодощами Мусі та великим букетом троянд. Хоч Рита була настроєна войовничо, зустріч пройшла якомога краще, адже вона побачила, що Олег насправді любить кицьку та не має наміру забирати її в нової господарки.

За тиждень Рита, Муся та Олег знову зустрілися, а потім знову й знову… Доки Олег та Рита не зрозуміли, що вже не можуть жити не тільки без Мусі, але й один без одного. За рік пара одружилася. Отак дружину Олегові знайшла кішка.