fbpx

Олександр, вже кілька років проживає в Еквадорі, продає квартиру в Москві. Разом з мамою, яка там проживає, продає. А що? Має право

Синок приватизував свого часу квартиру на себе, тепер виставив житлоплощу на торги. Це називається «квартира з обтяженням». Коштують такі квартири дешевше ринкової вартості, і їх досить активно купують.

Так, один знайомий мого чоловіка купив свого часу будинок з обтяженням. Це була красива стара дача з великою ділянкою. І проживала в ній маленька бабуся – те саме обтяження. Джерело

Знайомий надав обтяженню повну свободу пересування по їх тепер спільного будинку. І не один раз весела компанія шашличників завмирала в оніміння, коли на ганку, в ночі, в колі світла з напіввідчинених дверей, раптом наче нізвідки з’являвся силует худенької бабусі в білій хустині.

– Хто це?! – давлячись шашликом, хрипіли найвразливіші.

– Не звертайте уваги, – заспокоював гостей господар, – бабулька не небезпечна, вона зараз ушлепає в свою кімнатку.

Мовчазна бабуся, забута на прекрасній дачі. Знайомий її підгодовував, доглядав: жива людина все ж!

Так що нітрохи я не здивувалася новини про Наталію Йосипівну Малицьку, 82 років від роду, і про її дорослого синочка Олександра, котрий продає квартиру разом з мамою.

Я сьогодні йшла містом, на одній з вулиць зараз будівництво, навколо – дерев’яні огорожі. А на одному з парканів крупно написано: «Тут жила Любов». І ось я сиджу зараз і думаю: адже в родині Наталі Йосипівни теж напевно жила любов. Вона купала маленького Сашеньку, читала йому казки, водила до школи, раділа, коли він вступив до вишу.

Читайте також: Приходжу додому з роботи. Замкнено зсередини. Стукаю. Мені жінка відкриває. У моєму фартусі і з моїм ополоником в руках. Я обімліла. Мало того, вона мене в будинок запросила і повідомила, що мій чоловік скоро прийде і все мені пояснить

І Сашенька любив маму, чекав її в садку, писав їй листи з табору. Навіть зараз мама розповідає надокучливим журналістам, яким хорошим хлопчиком ріс її син.

Куди ж поділося все це, чому не залишилася в цьому будинку любові, а залишилася тільки самотня старенька мама? Обтяження.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

You cannot copy content of this page