fbpx

Особлива молитва до Марії Єгипетської, яку читають жінки саме 14 квітня

Жінки моляться до преподобної Марії Єгипетської про вибір правильного шляху в житті, про дарування скромності, цнотливості, християнської мудрості.

Марія Єгипетська допомагає отримати справжнє прощення. Для цього перед іконою цієї святої читають спеціальну молитву, попередньо поставивши свічку. Просити у неї треба сил на те, щоб зробити все можливе для зменшення наслідків свого вчинку.

Варто зазначити, що тільки почавши дійсно робити щось для скривджених вами людей, можна отримати сприяння цієї святої в отриманні вибачення.

Читайте також: 14 квітня – День преподобної Марії Єгипетської, заступниці усіх жінок. Ось про що має попросити кожна з вас в цей день

“О, велика Христова угодниця, преподобна мати Маріє! Почуй нас грішних (імена), визволи нас, преподобна Мати, від пристpaстей, що воюють на душі нашій, від усякої печалі і находящої напасті, від внезапної смepті і від всякого зла. В годину ж розлучення душі і тіла віджени, свята угодниця, усяку лукаву думку і лукавих біcів, та нехай прийме дyші наші з миром в місце світле Христос, Господь Бог наш, який є порятунком душ наших. Йому ж належить всяка слава, честь і поклоніння з Отцем і Святим духом, на віки віків. Амінь.”

You cannot copy content of this page