Особлива Молитва-Подяка: За все ТОБІ я дякую ГОСПОДИ! За всі блага, якими ТИ мене обдарував

Усе, що Бог зробив для нас, дякуймо Йому за все, що маємо від Нього – ні від кого іншого!За матеріалами:CREDO
Неважко знаходити причини для подяки Богові. Якби Бог цього не хотів, нас навіть не було б на світі!

Дякуймо Йому за своє життя, здоров’я, здібності, батьків, родину, друзів, батьківщину, їжу, дім, успіхи – о, скільки можна було б перечислити благ, якими користуємося в житті.

Усе це – дари від Бога. „Дякую Тобі, Господи, за всі блага, якими Ти мене обдарував”.

Читайте також:Родинна Молитва, яку промовляють у Святий Вечір – 18 січня. Має особливу силу, саме перед Святою Вечерею. Кожне слово, кожне прохання будуть почуті Господом

Подячна молитва до Отця!

Дякую Тобі, що Ти — Всемогутній і тому завжди маєш для мене якийсь вихід в усіх моїх клопотах, бо Ти, мій Отче, — понад ними всіма.

Дякую Тобі, Отче, що світить наді мною сонце Твоєї благодаті і щодня наді мною сходить, щоби спливали на мене промені Твоєї любові та сили.

Отче мій, хто ж мене любить так, як Ти? Хто чуває наді мною так, як Ти? Хто провадить мене дорогою правди й любові, якщо не Ти?

Хто провадить мене з такою, як Ти, добротою? Ніхто на землі, ні в часі ані у вічності.

Отче мій, дякую Тобі, що ніщо мене не сягає, навіть від людей, бо Ти все зсилаєш або допускаєш і тому все для мене є добрим і спасенним.

Читайте також:ХРЕЩЕННЯ ГОСПОДНЄ: історія і причини хрещення Ісуса

Дякую Тобі за певність, що шлях, яким я йду, — для мене найліпший, бо якби був якийсь кращий, то на нього привела б мене Твоя любов.

Отче мій, дякую Тобі за те, що в книзі Твоїй записаний кожний день, що надходить, і кожний наступний. Твоя любов уділяє йому те, що він має принести, і тому ніколи не буває занадто тяжко. Щодня Ти мені допомагаєш.

Отче мій, дякую за те, що кожний день повен Твоєї любові, і він так задуманий Твоїм Серцем, щоб я був спроможний знести його тягарі.

Саме він готує мені корону слави. Дякую Тобі, що Ти — мій Отець, для якого є радістю чинити добро своїм дітям.

Тому я завжди можу у труднощах розраховувати на Тебе.

Дякую Тобі, Боже, що Ти — мій Отець, і за те, що Марія — моя Мати. Амінь.

Переклад CREDO за: Stacja7