fbpx

Особлива Молитва, яку читають в перший день Великого посту

Піст – це особливий час для молитви. Молитися потрібно щиро та зосереджено. Господь хоче чути щирі слова, які виходять із глибини нашого серця. Також важливо поводити себе так, щоб інші не знали про те, що ви постите (Мт.6:16-18).Джерело:

Мт.6:6 «А ти, коли молишся, увійди до своєї комірчини, зачини свої двері, і помолися Отцеві своєму, що в тайні; а Отець твій, що бачить таємне, віддасть тобі явно».

Пам’ятаймо про молитву щодня! Нехай не мине день, у якому ми не піднесли б свого серця, своєї думки до Господа нашого.

Молитва на початок Великого Посту

Господи милосердний, уповання всіх країв землі і тих, що в морі далеко. Ти призначив святі і строгі дні посту і в Старому Завіті через пророків Твоїх, і в Новому через апостолів і євангелістів.

Читайте також:Історія Великого посту, та як правильно його провести

Сподоби ж усіх нас у чистоті час посту провести, віру тверду зберегти і заповіді Твої виконувати в усі дні життя нашого. Допоможи виправити свій шлях, щоб він вів нас до спасіння.

Благаємо Тебе, Господи: пристав до нас Ангела-охоронителя, щоб направляв нас, у всіх ділах наших і допомагав нам, щоб ми були слухняні й догоджали Тобі, та щоб сподобились достойно причаститися святих Твоїх Таїн.

Прийми ж, Господи, поклоніння і постування рабів Твоїх (імена) і всім нам подай благословення ради Христа Ісуса, Господа нашого, що з ним благословенний Ти, з Пресвятим, Милосердним і Животворчим Твоїм Духом нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Фото ілюстративне з відкритих джерел

You cannot copy content of this page