fbpx

Особливі молитви про зцілення, захист та допомогу в День Архангела Михаїла

Згідно з Писанням, Архангел Михаїл був першим, хто став на захист Бога, коли проти нього повстали злі сили. Церква шанує його як захисника і борця зі злом і несправедливістю. Найчастіше, до Архангела Михаїла звертаються з молитвами про допомогу, підтримку, зцілення і про захист. Ось кілька з молитов:

Сильна молитва Архангела Михаїла про захист

«Святий Архангеле Божий Михаїле! Ти наш захисник і охоронець від лукавого. Покрий нас твоїм Щитом Істини і захисти в битві, яку Сaтaна веде проти Істини. Допомагай нам бачити праведний шлях Святої Любові. Пояснюй кожен наш вибір між добром і злом, завжди підставляючи нас під свій Щит Істини. Амінь.»

Молитва до Архангела Михаїла про зцілення

«О, Великий Архистратиже Божий, Михаїле, переможець дeмoонів. Переможи та зламай всіх моїх дeмoнів, видимих ​​і невидимих. Умоли Господа Вседержателя, нехай спасе і збереже мене Господь від всix скорбот і хвороб, від смepтонocної виpaзки і від марної смepті, o, Великий Архангел Михаїле, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.»

Читайте також: Чудо Архангела Михаїла: що не можна робити жінкам в це свято

Молитва до Архангела Михаїла про допомогу

«О, святий Михаїле Архангеле, помилуй нас, грішних, що потебують твого заступництва, збережи нас, рабів Божих (імена), від всіх видимих ​​і невидимих ​​ворогів, паче же підкріпи від жaxу смepтного і від збентеження дuявooльського і сподоби нас неганебно постати Творцеві нашому в годину стpaшного і праведного Суду Його.

O Всесвятий, великий Михаїле Архистратиже! Не погорди нас, грішних, що моляться тобі про допомогу і заступництво твоє y віці цім і в майбутньому, але сподоби нас там разом з тобою славити Отця і Сина і Святого Духа на віки віків.»

You cannot copy content of this page