Поради для тих, в кого постійно мерзнуть руки і ноги

Для багатьох взимку проблемою є те, що постійно мерзнуть руки і ноги, це стає особливо актуальним, адже вони пов’язані з поганою циркуляцією кpoві, яка сповільнюється ще більше через звуження судин на холоді. The Dаіly Mаil опублікував поради експертів, адресовані тим, кому така особливість серйозно псує життя

Одна з рекомендацій говорить: мерзлякам взимку краще носити вільний одяг, оскільки завдяки йому навколо тіла створюється повітряний прошарок, який зігріває додатково. Замість перчаток краще носити рукавиці. Взуття також не повинне щільно прилягати до ніг, відзначили фахівці.

Ще одна порада від фахівців – не нехтувати гострою їжею. Страви з перцем розширюють судини і покращують циркуляцію кpoві, що підвищує загальну температуру тіла. Нікотин і кофеїн, навпаки, провокують звуження судин, через що холод відчувається сильніше.

Також, переконані експерти, людям з постійно холодними руками і ногами потрібно обов’язково їсти рибу, риб’ячий жир, м’ясо. Риба містить багато жирних кислот омега-3 і омега-6, корисних для судин, м’ясо – багато заліза, яке теж активує кровообіг.

Крім того, мерзлякам потрібно стежити за тим, чи достатньо вони споживають рідини. Взимку їм особливо корисна вода, але головне – тепле пиття. Достатня кількість рідини в організмі допомагає регулювати процес кровообігу і теплообміну, заявили лікарі.

«В цілому якщо тіло стало тепле, а руки і ноги залишаються холодними, це перший знак судинних відхилень – блокади артерій, анемії або інших розладів», – застерегли медпрацівники.

Джерело.