fbpx

Поради мандрівникам: як заспокоїти дитину в літаку

Перш за все, перестаньте хвилюватись самі, а вже потім заспокоюйте дитину.

1. Зніміть з дитини черевики. Ногами без взуття штовхати крісло куди важче. До того ж це не безболісно для пальців. Так що для пасажира, який сидить попереду, це точно буде менш чутливо.

2. При бронюванні місця на рейс замість того, щоб сісти в один довгий ряд, посадіть одного з батьків на сидіння перед “дитиною-футболістом”. Таким чином спина батька, а не чужого пасажира “буде отримувати yдари”.

3. Візьміть в дорогу улюбленого іграшкового звіра вашої дитини. Подушку-тварину або просто плюшеву іграшку – кожна дитина подорожує з такою. Покладіть її в кишеню крісла, яке штовхає дитина. І вона не буде штовхати свого улюбленого друга. Якщо дитина все ж зробить це, скажіть, що заберете іграшку, якщо вона буде її ображати.

4. Носіть з собою велику роздруковану фотографію бабусі і в літаку покладіть на спинку крісла. Адже дитина не насмілиться  штовхнути бабусю.

5. Покладіть ноги дитини собі на коліна.

6. Якщо ваша дитина турбує когось, запропонуй цьому пасажиру купити що-небудь випити. Так ви зможете вибачитися за доставлену незручність.

7.  Дайте дитині ваш телефон і скажіть, що якщо вона ще раз вдарить по кріслу, ви заберете телефон.

Читайте також:3 правила домашньої аптечки: що робити, якщо дитина дісталася до ліків

Джерело.

You cannot copy content of this page