fbpx

Поради від зірки: 5 цікавих книжок, які читає Ані Лорак доньці

Найулюбленіші книги Ані Лорак та її доньки Софії:

1. Снігова королева

Казка Ганса Християна Андерсена Снігова королева – це дуже глибокий філософський твір, який через казкову форму розповідає питання про боротьбу добра і зла, тепла душі і холоду крижаного серця. Ця історія – подорож по світу любові і дружби, де маленькій дівчинці Герді доводиться пройти безліч випробувань, щоб розтопити зачароване серце її друга Кая. І незважаючи на всі випробування, добро перемагає зло.

2. Денискові розповіді

Чудова книжка про пригоди школяра Дениса Корабльова. Дитячий гумор і дитяча логіка показані в дуже цікавих і кумедних історіях, які кожного змусять посміхнутися. Наприклад, як Денис миє з татом курку суничним милом, тому що курка впала на підлогу, а треба зварити бульйон. Прекрасне втілення дитинства і радості!

3. Маленький Принц

Казка Маленький Принц – це чарівна історія з життя її автора Антуана Екзюпері. Нею захоплюються як діти, так і дорослі. Очима Маленького Принца автор змушує нас замислитися про життя і знайти справжні цінності. Казка вчить нас радіти заходам і сходам, цінувати сяйво зірок, милуватися красою природи, ставиться добре до людей, судити не за словами, а за справами, бути щедрим і відкритим і найголовніше – слухати своє серце: Казка вчить милуватися красою душі людини – найціннішого, що є у кожного з нас.

4. Шукач

Книги серії Шукач американської письменниці Джин Марцолло і фотографа Волтера Віка. Кожна книга цієї серії дає можливість спільно зануритись в атмосферу пригоди і гри, захоплено знаходити предмети, витончено заховані авторами. Добра, приємна спільна гра, в яку втягують ці книги робить сімейні вечори особливими, а так само допомагає розвивати увагу і спостережливість, що важливо як для діток, так і для дорослих.

5. Дядько Федір, Пес і кіт

Весела книжка про пригоди хлопчика дядька Федора і його друзів в селі. У книжці показано, як важливо дбати про тварин, бути самостійним і слухатися батьків.

Читайте також: Саме ці фрази вам ніколи не можна казати, якщо ви мама двох дітей

Джерело.

You cannot copy content of this page