Приїхала дівчина на лексусі, вся така розфуфирена, з айфоном! Тобто явно гроші є, а дитині ношені речі купує. Ви таке уявляєте?

– Я була приголомшена, коли її побачила! Я-то думала приїде якась нужденна мати-одиначка, у якої п’ятеро дітей і аліментів три копійки, – красномовно розповідала свою історію одна моя знайома.

Вона, як багато матусь, зібрала купу дитячого одягу, з якого її дітки вже виросли. А оскільки малюків, кому б цей одяг був впору, в її оточенні немає, то вирішила вона все це добро продати. Виклала оголошення і стала чекати покупців. Джерело

І ось до неї приїхала одна дівчина, яку зацікавили всі ці дрібнички. У квартиру вона заходити чи посоромилася, чи то побоялася, попросила мою знайому до неї спуститися …

– І від чого ж ти була так приголомшена? – цікавлюся я.

– Ти уявляєш, приїхала дівчина на лексусі, вся така розфуфирена, з айфоном! Тобто явно гроші є, а дитині ношені речі купує. Кошмар!

Послухала я її і подумала: а чи дійсно це такий кошмар? Чи соромно, маючи дорогу машину, купувати для дитини речі, які вже хтось носив? Думаю, що ні.

Якщо це не білизна, а звичайний повсякденний або верхній одяг, який хтось кілька раз надів або взагалі не встиг поносити, то немає нічого ганебного в тому, щоб купити таку річ. Звичайно, нові речі завжди краще, але нічого страшного в б/у речах немає, якщо вони у відмінному стані.

З дитячими речами так часто буває: матусі на радощах накуплять купу шмоток своєму чаду, а дитина так швидко виростає, що якісь речі встигають надіти буквально кілька раз, а щось взагалі навіть з бирками лежить в шафі.

У нас таке теж трапляється. Ну не викидати ж майже нову річ? Тому теж віддаємо або продаємо, люди з радістю беруть. Причому люди далеко не бідні, але речі б/у їх абсолютно не бентежать.

Читайте також: Посварилась з чоловіком, справа мало не до розлучення доходить. А виною всьому її чоловік, який влаштував коханій дружині «сюрприз», від якого вона вже кілька днів прийти дотями не може

І покупець на лексусі теж дама без упереджень: вона знає, що хороші дитячі речі коштують чимало, розуміє, що діти дуже швидко виростають, і куплений одяг через півроку вже буде малий, тому усвідомлено купує для дитини речі б/у.

Дитині потрібен чистий і зручний одяг, а чи був він куплений з бирочками чи без них, справа, взагалі то, другорядна вже.