fbpx
Молитва

Ранкова молитва в середу: “До Тебе, Небесний Отче, я спрямовую свої перші вранішні думки і підіймаю своє серце у молінні”

Вранішня молитва у середу, в останній підготовчий тиждень перед Великим постом.

“До Тебе, Небесний Отче, я спрямовую свої перші вранішні думки і підіймаю своє серце у молінні, щоб я міг жити Тобою і триматися Тебе одного. Будь моєю фортецею цього дня, так само як Ти був Моїм притулком минулої ночі, за що я дякую Тобі всім своїм серцем.

Пильнуй цього дня мене, моїх рідних та близьких. Дай мені звертатись до Тебе у правдивій покорі. Очисти мене від усіх гріхів і бруду. Дай мені перебувати у правдивому страхові в Ім’я Ісуса Христа, Твого Однородженого Сина, і, покладаючись на Його заслуги, цілком довіряти себе Тобі з усім, що в мене є, щоб Ти міг прийняти мене.

Читайте також: 6 березня – день Козельщанської ікони Божої Матері, яка славиться чудесами зцілення та допомагає в біді

Поблагослови мене у Ньому тим, що приємне Тобі. Дай мені мудрості і сили вдосконалювати обов’язки свого покликання на тому місці, де Ти поставив мене.

Нехай Твої святі ангели будуть зі мною, моїми рідними та близькими на наших життєвих дорогах і допомагають нам перебувати разом в любові на тому вузькому шляху, що веде до Твого Небесного Царства. До самого кінця, допомагай нам Твоїм Святим Духом через Ісуса Христа, нашого Господа. Амінь.”

You cannot copy content of this page