Ранкова молитва в середу: “До Тебе, Небесний Отче, я спрямовую свої перші вранішні думки і підіймаю своє серце у молінні”

Вранішня молитва у середу, в останній підготовчий тиждень перед Великим постом.

“До Тебе, Небесний Отче, я спрямовую свої перші вранішні думки і підіймаю своє серце у молінні, щоб я міг жити Тобою і триматися Тебе одного. Будь моєю фортецею цього дня, так само як Ти був Моїм притулком минулої ночі, за що я дякую Тобі всім своїм серцем.

Пильнуй цього дня мене, моїх рідних та близьких. Дай мені звертатись до Тебе у правдивій покорі. Очисти мене від усіх гріхів і бруду. Дай мені перебувати у правдивому страхові в Ім’я Ісуса Христа, Твого Однородженого Сина, і, покладаючись на Його заслуги, цілком довіряти себе Тобі з усім, що в мене є, щоб Ти міг прийняти мене.

Читайте також: 6 березня – день Козельщанської ікони Божої Матері, яка славиться чудесами зцілення та допомагає в біді

Поблагослови мене у Ньому тим, що приємне Тобі. Дай мені мудрості і сили вдосконалювати обов’язки свого покликання на тому місці, де Ти поставив мене.

Нехай Твої святі ангели будуть зі мною, моїми рідними та близькими на наших життєвих дорогах і допомагають нам перебувати разом в любові на тому вузькому шляху, що веде до Твого Небесного Царства. До самого кінця, допомагай нам Твоїм Святим Духом через Ісуса Христа, нашого Господа. Амінь.”