Ранкові молитви на кожен день тижня Великого посту

Щоденні молитви після пробудження допоможуть впоратися з труднощами і продовжити духовний ріст. Під час Великого посту кожна віруюча людина прагне до очищення дyші.

Кожна молитва, вимовлена щиро, дає можливість відмовитися від гріховних думок і дій. Ранкові молитви під час строгого посту підтримують силу духу, адже ті, що постять стримують свої бажання не тільки в прийомі їжі, але і відмовляються від розваг на користь самопізнання і покаяння в своїх помилках.

Піст не є звичайною дієтою, тому неможливий без прочитання молитов. Постять щодня підносять подячні слова Всевишньому і просять допомоги в духовному зростанні.

Понеділок

«Господи, будь милостивий до свого раба (ім’я)! Пошли мені своє благословення та не відведи погляду свого. Дай сили опиратися злу, мене перевіряючому, допоможи очистити дyшу від гріхів, скоєних волею і неволею. Амінь».

Вівторок

«Господи Всемогутній! Владико життя мого. Відведи від мене дух лінивства та дозволь провести час посту Великого в смиренні. Захисти від думок гріховних, не дай зійти зі шляху праведного, Тобою кожному накресленого. Амінь».

Середа

«Господи Ісусе Христе, Сину Божий. Заради Діви Марії, Матері Пречистої, всіх Святих, помилуй мене (ім’я), грішного. Слава Тобі, Господи, Спаситель і милостивий Батько на Небесах. Амінь».

Четвер

«Пресвята Богородице, захисниця і покровителька всього роду людського. Будь зі мною, рабом Божим (ім’я), під час утримання та очищення. Не відведи погляду, допоможи впоратися з усіма проявами зла. Утихомир плоть мою, направ думки в русло прощення та покаяння. Амінь».

Пятниця

“Отче наш! Хай святиться ім’я Твоє, нехай буде воля Твоя як на землі, так і на небесах. Звертаюсь з молитвами Тобі в надії і смиренні. Даруй мені благословення Своє, допоможи прожити день в благості, відведи від мене помисли погані та підступи диявольські. Амінь».

Читайте також: Сильна і необхідна молитва в піст – молитва очищення душі і тіла

Субота

«Господи Всемогутній! Раб Твій (ім’я) взиває до Тебе. Спаси і збережи, Ісусе Христе, від жадібності, дай сил боротися з думками чорними, визволи від заздрості і лінощів, додай розуму не відповідати ворогам та прощати їх, як Ти пробачив їм. Амінь».

Неділя

«Господи Всемогутній! Благослови мене, раба Твого (ім’я). Освіти мені шлях своїм благословенням та не залиш на годину сумнівів. Захисти сім’ю мою від нечистого, не дозволь піти по шляху гріховному, відмовившись від Царства Небесного. Амінь».