fbpx

Тамара сумувала за домівкою, тому неймовірно зраділа другу з України на чужині. Микола раптово зник, а вона отримала лист з італійського банку. Тут то й зрозуміла, що то за друг був

Тамара вже 10 років працювала в Італії. За цей час знайшла собі чоловіка, разом вони купили будиночок та чекали на появу первістка, доки все щастя ледь не зруйнувало зникнення давнього товариша й поява його невиплаченого кредиту, який чомусь «перевели» на жінку.

Тамара жила, як усі. Народилася і виросла в невеликому місті. Там же вивчилася й пішла працювати до школи. Проте грошей катастpoфічно не вистачало, адже свого житла не було, а винаймати було дорого. Джерело

Спочатку Тамара почала їздити до Іспанії на декілька місяців – збирати помаранчі, а потім і взагалі покинула роботу та переїхала в Італію доглядати за старенькими людьми. Понад 5 років Тамара доглядала одну бабусю, а коли та помepла, то її господар попросив приглядати за тіткою.

Невтомною працею та гарним ставленням до старих людей Тамара заслужила повагу роботодавця. Альберто часто сам допомагав їй по господарству та часто давав вихідні, щоб Тамара могла відпочити. Саме ці вільні дні й вирішили її долю.

У вихідний жінка подалася до старенької церкви, і там випадково почула рідну мову. Як не вистачало їй усього українського на чужині! Тому Тамара відразу познайомилася з земляком-заробітчанином. Виявилося, що в них з Миколою багато спільних знайомих, і це стало справжнім щастям для Тамари.

Тепер вони часто, як друзі, зустрічалися у вихідні. Роботодавець Тамари помітив, що вона стала набагато веселішою, і тому намагався дати їй вихідний принаймні раз на тиждень.

Одного разу Тамара вирішила відпочити на березі моря. Там вона познайомилася з приємним чоловіком. Хоча він і виявився італійцем, у них було багато спільного. Тамара та Августо ледь не з першого погляду покохали один одного. Тепер у жінки був і коханий, і вірний друг з рідних країв на чужині.

Невдовзі Тамара та Августо одружилися. Вони на спільні заощадження придбали двокімнатну квартиру. Через півроку жінка дізналася, що вагiтна. Микола часто навідувався до них, тому його відразу попросили бути хрещеним.

Одного дня Микола зізнався Тамарі, що теж знайшов собі жінку. Він сказав, що вона любить автомобілі, і він вирішив на знак свого кохання подарувати його їй. Та в Миколи не вистачало грошей, він вирішив взяти кредит і попросив Тамару бути поручителем. Жінка погодилась, не роздумуючи.

Після цього Микола став все рідше приходити в гості, через декілька місяців узагалі зник. Тамара думала, що він поїхав відпочивати зі своєю жінкою, та з банку надійшло повідомлення.

Читайте також: Відмовилася від коханого аби врятувати брата. Через десять років Оксана повернулася з Італії, без чоловіка, зате з сином

У листі з італійського банку було сказано, що Тамара – як поручитель – повинна виплатити кредит найближчим часом: ось, що значить виручила друга. Він уже декілька місяців не вносив плату, тому додому до жінки та її чоловіка прийшов фінінспектор та попередив, що через декілька днів буде проведено перепис майна.

Через переживання Тамару поклали в лікaрню. Вона була на останньому місяці вагiтності, тому лікaрі переживали за дитину. Проте Августо швидко знайшов гроші – позичив у знайомих, а потім влаштувався на ще одну роботу. Ось так довелося подружжю віддавати чужі борги через свою доброту.

You cannot copy content of this page