Різдвяні Святки: Дві головні молитви до Ісуса і Богородиці, які саме час щиро промовляти

Святки – подія священна і релігійна, тому необхідно серйозно ставитися не тільки до традицій даного свята, а й до молитов. Читання молитов важливо в цей час, адже коли люди моляться під час Різдвяних Святок, вони позбавляються від негативу, зла і знаходять щастя і підтримку святих.

Щоб знайти благополуччя і душевний спокій , необхідно знати кожному віруючому дві головні молитви на Святки. Джерело

Молитва до Ісуса Христа про позбавлення від недуг:

«О, Спасителю наш, Божий Сину! До Тебе підносимо кожне слово молитви і молимо про прощення і спокутування гріхів. Допоможи нам встати на шлях істинний, визволи від лукавого, захисти від бід, визволи від хвороб. Та не залишимо ми Тебе і завжди будемо пам’ятати про Тебе. Нехай буде так. Від щирого серця просимо Тебе не залишати нас на шляху до вічного життя на Небесах. На віки вічні. Амінь».

Читайте також: Молитва в п’ятницю – молитва до Ісуса, яка допоможе отримати заступництво і провести день з користю

Молитва до Богородиці про благополуччя:

«О, Пресвята Діво Маріє! Ти заступниця наша і покровителька! Так визволи наші будинки від нечисті і скверни, захисти нас від зла. Очисти нас від гріхів і помислів грішних. Подаруй нам щастя і благополуччя та встань на захист наш щоразу, коли потребуємо ми заступництва Твого, о, Свята Богородице! На віки вічні. Амінь. Амінь. Амінь».