fbpx

Щасливі імена для дівчаток у 2017 році

Ми даємо дитині ім’я раз і назавжди – як дороговказний квиток в життя. Ім’я – перше, що дитина знає про себе і називає при знайомстві. Дуже гарне ім’я, гармонійне з прізвищем та по батькові, надає людині впевненість і особливу харизму. Більш того, обравши правильне ім’я дитині, ми допомагаємо сформувати характер: – згладити негативні риси і посилити позитивні.

Як же назвати дитину? Для початку врахувати стать, рік, місяць і день народження малюка. Редакція сайту Kolobok.ua зібрала найщасливіші імена для дівчаток в 2017 році.

Які риси характеру у дівчаток, народжених у 2017 році Червоного Вогняного Півня

У 2017 році народжуються маленькі панянки з непростим характером. Вони яскраві, активні, допитливі непосиди, люблять бути в центрі уваги і завжди наполягають на своєму. Слухняною таку вогняну дитину складно назвати. І будьте готові наводити в дитячій порядок – для активної творчої крихти не властиво розставляти все по поличках.

В майбутньому дівчинки, народжені в рік Вогненного Півня, не втрачають своєї харизми, вони елегантні, витончені, однак всередині – все так само активні, цілеспрямовані і люблять наполягати на своєму, хоча і не завжди мають рацію. Але прагнення досягти істини допомагає вогненним натурам проявляти розсудливість, домагатися успіху і оточити себе друзями.

Найпопулярніші жіночі імена у 2017 році

Софія – «мудра» – це гарне сильне ім’я і в 2017 не втрачає своєї популярності. Маленькі Сонечки красиві, неймовірно енергійні і з навчанням у них немає проблем. Вони люблять творчість і успіх, тому із задоволенням відвідують кілька гуртків або секцій, крім навчання за партою.

Мілана – «мила», поряд з ім’ям Софія вже кілька років входить в топ. Це м’яке і в той же час сильне ім’я наділяє дівчинку жіночністю, вродою, яскравим характером і неймовірною товариськістю.

Аріна – «мирна», і це значення відповідає рисам характеру, які проявляють дівчатка і дорослі носії імені. Вони наділені ніжністю, добротою, чутливістю і рідкісним самоконтролем.

Кіра – «володарка». Все частіше можна почути, як цим ім’ям окликають дівчаток на дитячих майданчиках. На перший погляд, холодна і зарозуміла, занадто самовпевнена, Кіра насправді дуже чуйна, добра і навіть ранима натура. До того ж, вона неймовірно правдива – завжди говорить те, що думає.

Анна – «благодать». Це чисте ім’я в усі часи лідирує в списку найулюбленіших і затребуваних. Анна дуже добра, жіночна, у неї живий розум, відмінна пам’ять і маса яскравих творчих ідей. Анни також бувають наділені сильною інтуїцією і добре розбираються в людях, правда, іноді не проти і жарко посперечатися на важливу для себе тему.

Читайте також: 5 імен, які допоможуть дівчинці стати сильною жінкою

Читайте також: 5 імен, завдяки яким з хлопчика виросте сильний та мудрий чоловік

You cannot copy content of this page