Смачне варення “Слива з горіхами, з лимонно-ванільним ароматом”

Сливове варення має чудовий смак і приємний запах, окрім того, воно має також і багато лікувальних властивостей. За матеріалами:КаналУкраїна

Завдяки своїм властивостям , приготовлене зі сливи варення позитивно впливає на організм. Варення зі сливи допоможе схуднути тим, хто стежить за фігурою, тому що воно прискорює обмін речовин.

Наявність в цьому варенні вітаміну K покращує склад крові і перешкоджає появі трoмбoзiв, а вітамін Р зміцнює стінки судин. Тому варення зі сливи користується популярністю у людей з гiпeртoнiєю. Також цей консервований десерт покращує роботу нeрвoвoї системи.

Пропонуємо  надзвичайно смачний рецепт варення з такого унікального фрукта, як слива.

Читайте також:Ось чому потрібно їсти яблука щодня

Варення зі слив з горіхами

Інгредієнти:

980 г слив сорту «венгерка»,

240 г волоських горіхів,

810 мл води,

980 г цукру,

65 г лимона,

10 г цукру ванільного,

5 г соди.

Спосіб приготування:

Сливи потрібно помити. У літрі води розчиняємо соду. Опускаємо в розчин сливи. Через дві хвилини зливаємо рідину, плоди промиваємо. У місце кріплення плодоніжки вставляємо шпажку або довгу паличку, натискаємо, щоб кісточка вийшла з іншого кінця.

Горіхи очищаємо, серцевину ріжемо на 2-3 частини. Акуратно поміщаємо шматок горіха всередину кожної сливи.

Змішуємо воду з цукром. Розчиняємо останній, нагріваючи вміст посудини. Злегка охолоджуємо. Всипаємо фаршировані сливи. Проварюємо приблизно 15 хвилин, розмішуючи. Видавлюємо до сливової маси сік лимона. Засипаємо ванільний цукор.

Кип’ятимо до густоти. Прикриваємо ємність злегка вологим рушником.

Розливаємо по стерелізованим банках через декілька годин.Смачного!