fbpx
Молитва

Сьогодні моляться до чудотворного образу Коневської Божої Матері. Молитви про зцілення мають особливу силу

Чудотворний образ Богородиці славиться здатністю зцілювати від одеpжимості, позбавляти від привабливих спoкус і згyбних залежностей. Божа Матір не залишить без уваги жодну заблуканy душу, яка звернеться по допомогу Її з покаянням і непідробною вірою.

Молитися слід щиро і з добротою. Богородиця почує і допоможе кожному, хто прочитає молитву перед нею з чистим серцем і з усією відвертістю.

Молитва на спасіння душі

«Небесна Цариця, Діва Марія! Почуй благочестиві молитви наші перед образом твоїм незламним. Ти, Мати Божа, хранителька всіх християн. Молимо про допомогу Твоєї, Володарка Небесна, яка допомагає всім православним, що дарує любов і віру старанно моляться. До Твоєму величі звертаємося.

Збережи від спокус мирських, від хтивості гріховного, від хитрощів диявольських, від ворогів і хвороб наших. Спаси нас і настав на шлях істинний. До Тебе в молитвах вдаємося, про Свята Богородиця! Зціли і не дай проникнути бісам в душі наші грішні! На віки вічні. Амінь».

Читайте також: Сьогодні День чудотворної Коневської ікони Божої Матері

Молитва про позбавлення від згубних залежностей:

«Богородиця Пресвята! Звертаюся з молитвою до Тебе і прошу про прихильність Твоєї. Визволи, всеславна, (ім’я) від схильності згубної, захоплення згубного. Прожени демона, що сидить в ньому і схиляє до гріха земному. Лише Ти одна здатна допомогти, лише на Тебе в надії покладаємо надію. Амінь!»

You cannot copy content of this page