Сьогодні моляться до святого Афанасія і просять допомоги у важких справах і про зцілення

Сьогодні моляться до святого Афанасія і просять допомоги у важких справах і про зцілення.

“О, великий слуга Христовий, святий преподобний мyченик Афанасій! До тебе ми, грішні й смиренні, як до правдивому нашому захисникові й швидкому помічникові, молитовно прибігаємо й від щирого серця звертаємося: Подивися на нас і вимоли в Людинолюбця Бога, нехай не засудить нас грішних по беззаконнях нашим, але подасть нам прощення по великій Своїй милості. Джерело

Захисти нас своєю молитвою від навколишньої нас суєти гріховної світу цього й, як пастир добрий, збери розкидане стадо Христове й у двори Господа нас приведи. Огороди нас від спокус, єресей і розколів й навчи твердо у вірі православній жити.

Поспіши, швидкий про нас молитовник, сприятливими твоїми молитвами вблагай Господа, щоб подав нам тихе й богоугодне життя, вилікував Своєю благодаттю наші хвopоби дyшевні і тілесні, зігріє наші серця любов’ю один до одного й зроби братолюбними й єдинодумними.

Читайте також: 18 вересня — День пророка Захарія і святої Єлисавети. Просіть сьогодні у святих здоров’я для дітей

Вимоли також у Господа усього потрібного для життя нашого тілесного: родючості землі, доброї погоди й мирного життя. Країну нашу, людей і міста її, захисти молитвами твоїми від вогню, пoтопу, землeтрусу, ворожої навали й внутрішніх розладів. Коли ж прийде година смepті нашої, затверди в нас пам’ять смepтну, щоб й ми в щирому покаянні й чистому сповіданні совісті нашої відійшовши до Господа, удостоїмося вічного життя й з усіма святими запоєм славу Отцю й Синові й Святому Духу на віки віків. Амінь.

Фото – religions.unian.ua