Старший син щотижня мені дзвонить та просить: «Мамо, ну візьміть дітей собі на тиждень/ вихідні ми ж ще молоді, хочемо погуляти та поїхати кудись, а не вдома з дітьми няньчитися!» І як їм пояснити, що це не мої проблеми?

Мені всього лише 52, а я вже бабуся. Всього у мене 3 дітей і тільки у старшого уже є діти. Мій старший син сильно закохався у дівчину ще в університеті, тому закінчивши його вони відразу оженилися і через рік я вперше стала бабусею.

Старший син щотижня мені дзвонить та просить: «Мамо, ну візьміть дітей собі на тиждень/ вихідні ми ж ще молоді, хочемо погуляти та поїхати кудись, а не вдома з дітьми няньчитися!».

Що ж, я теж не стара ще і теж хотіла б десь прогулятися з подругами та відпочити, а його я попереджувала, що вони рано одружуються.

А недавно середня дочка мені заявила, що вона вагiтна зі словами: «Мамо, незабаром ти будеш мати чим себе зайняти, бо я вагiтна!». А хто сказав, що мені не було чим зайнятися до її вагітності?

Читайте також: Вона прокинулася від світла ліхтарика. Хтось був в її квартирі і щось шукав. Відкрила очі, але не ворухнулася, так і лежала тихо, спостерігала, що ж буде далі. Пляма від ліхтарика спочатку літала по стінах, потім перемістилася на шафу з одягом, далі – на стелаж з книгами

Чому всі раптом вирішили, що якщо тобі за 50, то єдине чим ти можеш займатися це няньчитися з внуками?

Я люблю своїх дітей та внуків, але я не готова постійно з ними сидіти, бо так само, як і діти, хочу мати час для себе. Але як це пояснити дітям?