Сильна молитва до Богородиці, яку потрібно прочитати саме 3 червня. Кожне слово, звернене до Матері Божої, не залишиться непочутим, і ви обов’язково отримаєте її допомогу

У понеділок, 3 червня, в день пам’яті Володимирської ікони, необхідно приділити особливу увагу молитвам перед чудотворним образом.

Це особливо стосується тих, хто з яких-небудь причин не може відвідати храм. Нагадаємо, що кожне слово, звернене до Богородиці, не залишиться непочутим, і ви обов’язково отримаєте її допомогу.

Читайте також: 3 червня – День чудотворної ікони Божої Матері “Володимирівська”. Ось що варто у неї просити і в чому вона допомогає

Приклад молитви:

«О, велика Божа Матір! Я перед образом Твоїм на колінах стою, молю про допомогу Твою і захист. Так прости ж мене, Пресвята Діво, за всі мої діяння грішні і помисли нечисті. Звільни душу мою від кайданів злоби, корисливості й відчаю.

Зціли від хвороб, захисти будинок від ворогів, направ на шлях істинний і зміцни віру мою. Та будь поруч зі мною, Богородице, в хвилини смутку і радості, оберігай і не дозволяй впасти духом. Так буду віддана я Тобі і Господу до кінця моїх днів. І прославлю ім’я Твоє, Пресвята Богородице! На віки вічні. Амінь».