Сильна молитва про допомогу в особистому житті і коханні – це вірний спосіб подолати будь-які труднощі, негаразди і захостити сімейне життя від лиха

Небеса завжди відкриті до благань віруючих, і сподіватися на підтримку Господа може кожен. Молитви про допомогу в любові – вірний спосіб подолати будь-які труднощі і негаразди, покаятися в скоєному і впустити в своє серце щирі почуття.

Віруючі, які моляться щодня, не сумніваються в тому, що по молитві приходить допомога Господа. Багатьом святим моляться про підтримку в особистому житті, про світло в родині і сімейне благополуччя. Для православних сім’я – малий храм, який завжди повинен бути під захистом святих заступників. Експерти радять всім, у кого є можливість, відвідати церкву, щоб вознести своє прохання в Божому домі і отримати швидку відповідь на молитву. Джерело

Правила читання молитов

Читати молитви краще в церкві, адже це місце має особливу силу. Підносити молитву потрібно спокійно, думки в цей момент повинні бути чистими і світлими. Священнослужителі радять заздалегідь налаштуватися на молитву, при необхідності покаятися в гріхах.

Молитва, звернена до конкретного святого, читається біля його ікони із запаленою свічкою. Часом буває так, що потрібної ікони немає в церкві або православний молиться вдома. У цьому випадку досить уявити лик святого.

Молитви про допомогу в любові і сімейного життя

«Господь Всюдисущий, зверни увагу на раба свого (ім’я). Не залишай мене на самоті і нещасті, відкрий шлях до любові і шлюбу. Ти мене на долю мою, на того, хто зможе розділити зі мною життя в щасті і смутку. Та не перестану дякувати Тобі. Амінь».

Читайте також: Чудотворна молитва до святої Марти, яка має силу здійснити будь-яке ваше бажання. Жодне прохання не залишиться без відповіді

«Ісусе, Господь наш, покровитель і захисник усіх живих. Подай нам благословення і визволи від проблем. Не допусти, щоб ми звернули з шляху праведного, до вічності ведучого. Благаю про щастя, милостивий Господь. Прости нам гріхи наші, не покинь без любові і підтримки своєї. Зв’яжи долі вірних Тобі, дозволь любити одне одного і разом прожити відведені дні. Амінь».

«Полум’ям любові відкрилися наші серця Тобі, Матінко Богородице. Думками і душею полюбили Тебе, швидка помічниця, і просимо про мале. Захисти нас від ненависті, жоpcтокосердості і зла, не дай прожити життя на самоті. Відкрий нам шлях до любові, світла і щастя, пошли в життя благополуччя. Амінь».