fbpx

Сильна молитва за дітей і здоров’я у найбільших небезпеках

У багатьох джерелах християнської літератури зберігаються справжні історії, коли сильна молитва Богородиці про дітей виручала, а навіть іноді рятувала дитину від величезної небезпеки. Батьки і діти назавжди пов’язані життєвою ниткою.

Пам’ятайте, що батьківське слово має величезне значення. Тому в жодному разі не можна:

  • пpoклинaти своїх дітей;
  • робити їм невдалі прогнози на життя;
  • говорити про них погано.

Навіть тоді, коли на душі погано і важко. Пам’ятайте, що для Бога немає нічого неможливого. Тому завжди моліться за своїх дітей і про їхнє здоров’я.

Пам’ятайте, що у Господа потрібно не тільки просити, але і дякувати йому. Дякуйте його за захист дітей, просіть прощення за гнів і лайливі слова, за ваше ставлення до дітей і за відсутність мудрості і терпіння.

Крім Богородиці звертатися з молитвою про дітей можна і до інших святих. Пресвята Богородиця за численні століття допомогла в лікуванні незліченної кількості дітей. Також вона допомагає знайти істинний батьківський шлях заблукалим дyшам.

Читайте також: Найсильніша молитва за здоров’я. Читайте її і хвоpoби просто підуть

Приклад тексту молитви Богородиці про дітей про здоров’я:

“О, Пресвята Владичице Діво Богородице, спаси і сохрани під покровом Твоїм моїх чад (імена), Усіх юнаків, отроковиць і немовлят, хрещених і безіменних і тих, що в утpoбі матері. Укрий їх ризою Твого материнства, збережи їх в страху Божому і в слухняності батькам, умоли Господа мого і Сина Твого, нехай дасть їм корисне для спасіння їх. Вручаю їх Материнському нагляду Твоєму, бо Ти єси Божественний Покров рабам Твоїм.

Матір Божа, введи мене у образ Твого Небесного материнства. Вилікуй душевні і тілесні paни дітей моїх (імена), моїми гріхами нанесені. Вручаю дитину цілком Господеві моєму Ісусу Христу і Твоєму, Пречиста, небесному заступництву. Амінь.”

You cannot copy content of this page